Корисні поради щодо вибору підсилювача GSM сигналу

2

Якщо у вас вдома чи на роботі спостерігаються перманентні перебої стільникової мережі, вся справа в слабкому сигналі, що надходить від базової станції (БС). Причиною цього може бути щільна забудова в умовах міста або значне віддалення від БС (таке частіше зустрічається у сільській місцевості). Виправити ситуацію зможе підсилювач сигналу для мобільного телефону, який не просто ловить хвилі від базової станції, а посилює їх. При цьому важливо визначитися з типом підсилювача, щоб ефект його експлуатації виявився максимальним.

Різновиди підсилювачів GSM сигналу для телефону

Обладнання цього типу може відрізнятися за кількома параметрами, при цьому основним є спосіб передачі сигналу. За таким принципом підсилювачі поділяються на:

  1. пристрої пасивного типу;
  2. моделі активного посилення.

До пасивних належать класичні антени з металу, які зазвичай кріпляться до пристрою прийому. Вони не оснащуються джерелами живлення та найчастіше йдуть у комплекті з роутерами та модемами. Активний підсилювач — це комплект обладнання, до складу якого входять:

  1. зовнішня та внутрішня антени;
  2. репітер, який ретранслює сигнал від зовнішньої антени до внутрішньої з його посиленням;
  3. кабелі для підключення всіх елементів системи.

Такий тип підсилювача вважається ефективнішим завдяки не простому дублюванню радіохвиль, а їх посиленню. Також використання репітерів дає змогу знизити НВЧ-випромінювання мобільних телефонів, що з’являється під час пошуку мережі.

Як вибрати комплект для посилення мережі?

Основним компонентом даного обладнання є репітер. Саме він є ланкою, яка з’єднує дві антени, забезпечуючи двостороннє переміщення сигналу. Виробники сучасних репітерів пропонують широкий вибір моделей, оцінити який можна на сайті інтернет-магазину GOODOK, де ви зможете придбати надійний пристрій з високим ККД, а також отримати кваліфіковану допомогу щодо його вибору та встановлення.

Всі репітери поділяються на три типи за кількістю діапазонів (одно-, дво- та тридіапазонні), від яких залежить посилення стандартів зв’язку. Також вони можуть відрізнятися щодо підтримки певних частот. Бажано вибирати модифікації з підтримкою 4G зв’язку, що діє на всій території України. Також звертайте увагу на потужність посилення сигналу. Чим більше перешкод для стільникового зв’язку, тим потужнішим має бути репітер. Вдалого вибору.