ЄБРР надасть Україні додаткові 1,5 млрд євро - ЗМІ - Новини Ю

ЄБРР надасть Україні додаткові 1,5 млрд євро – ЗМІ

25.05.2023   11:36    2423
ЄБРР надасть Україні додаткові 1,5 млрд євро - ЗМІ

ЄБРР підтримує економіку України

Ці кошти будуть виділені на додаток до 3 млрд євро, які були заплановані на минулий і поточний роки, стверджують джерела.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) планує виділити наступного року ще 1,5 млрд євро на підтримку інфраструктури та економіки України. Про це у середу, 24 травня, повідомляє The Guardian з посиланням на високопоставлене джерело в банку.

Останні новини:  На сході України виявили додаткові запаси газу

Зазначається, ці кошти будуть виділені на додаток до 3 млрд євро, які були заплановані ЄБРР на 2022 рік та решту 2023 року.

При цьому торік банк виділив 1,7 млрд євро на відновлення газової та залізничної мереж України. ЄБРР також допомагає Україні з виплатою заробітної плати державним службовцям та наданням кредитів малим і середнім підприємствам, щоб забезпечити відновлення економіки після вторгнення Росії в лютому минулого року.

Останні новини:  На сході України виявили додаткові запаси газу

“Українська економіка виявилася дуже стійкою. Все функціонує. Банки функціонують, не було жодних масових відтоків коштів із банків. На початку був величезний шок – мінус 30% (ВВП, – ред.)… Ця стійкість пов’язана з дивовижною стійкістю людей та їхньою здатністю знаходити рішення і продовжувати займатися бізнесом, переїжджати і так далі. Це дуже і дуже вражає”, – заявила президент банку Оділь Рено-Бассо.

Останні новини:  На сході України виявили додаткові запаси газу
Раніше у ЄБРР назвали необхідну суму інвестицій для швидкого відновлення України на найближчі п’ять років.

Також ЄБРР зберіг прогноз зростання економіки для України на поточний і наступний роки.


korrespondent.net