В Україні будуть по-новому здавати на права - Новини Ю

В Україні будуть по-новому здавати на права

26.05.2023   00:22    896

Претендентам на отримання водійського посвідчення готуються внести зміни, про що було оголошено у офіційних джерелах Міністерства внутрішніх справ.

З метою забезпечення прозорості процесу складання іспиту, всі громадяни матимуть однакові умови. Зараз працюється над виключенням можливого впливу екзаменаторів або інших осіб на результати іспиту. Крім того, громадяни матимуть більше прав на оскарження результатів.

Останні новини:  Системі автоматичної фіксації в Україні уже 3 роки: у поліції назвали кількість постанов, які винесли за допомогою комплексів

У майбутньому планується можливість отримати талон попереднього запису на практичний іспит через веб-сайт Головного сервісного центру МВС. Наразі ця послуга доступна лише в стаціонарному режимі. Претендентам надається 30 днів на оскарження результатів іспитів, що відмінно від теперішніх трьох днів.

Окрім цього, незабаром автомобілі, які використовуються під час практичного іспиту категорії “B”, будуть обладнані двома відеореєстраторами та камерою з панорамним оглядом всередині на 360°. Аудиторії, де проводиться теоретичний іспит, також будуть обладнані 4 камерами відеоспостереження.

Останні новини:  В ралійний Subaru WRX STI встановили двигун від Ferrari V8: як він йде
Протягом періоду введення воєнного стану, претенденти повинні дотримуватися визначеного маршруту під час вправ на майданчику біля сервісного центру МВС.

Наразі це єдині відомі зміни, що стосуються процедури отримання водійського посвідчення. Набуття чинності цих змін поки не відоме.


Аmpercar.com