Терапевт розповіла про небезпеку магнітних бур для гіпертоніків. - Новини Ю

Терапевт розповіла про небезпеку магнітних бур для гіпертоніків.

25.05.2023   23:31    468

Різка зміна погодних умов, характерна для весни, може призвести до проблем зі здоров’ям у людей із хронічними захворюваннями серцево-судинної системи та суглобів. Як зазначила фахівець, сердечникам, гіпертонікам, гіпотонікам та астматикам у цей період необхідно завжди мати при собі препарати, які допоможуть швидко скоригувати стан життєвих показників.

«Для пацієнтів із гіпертонією велику небезпеку становлять магнітні бурі. Таким пацієнтам рекомендується регулярно приймати «м’які» заспокійливі засоби, крім інших препаратів. Інакше такі погодні явища можуть призвести до підвищення артеріального тиску, постійної нервозності та дратівливості. Також весняні перепади температур можуть негативно впливати на психіку та призвести до розвитку депресивних станів, апатії та інших проблем із нервовою системою», — розповіла лікар.

Останні новини:  Лікарка розповіла, чи можна зупинити процес старіння

Сприйнятливість до перепадів температур залежить від віку та загального стану здоров’я. У молодих людей з хорошим здоров’ям може бути легке нездужання, у людей похилого віку з хронічними захворюваннями в ці періоди серйозно погіршується самопочуття.
Для того, щоб впоратися з метеозалежністю, необхідно в першу чергу знизити фізичні та розумові навантаження. Це стосується і спортивних тренувань, додаткових навантажень на роботі. Також варто обмежити інформаційний шум: менше використовувати гаджети, менше дивитися телевізор та соціальні мережі. Також важливе правильне харчування та режим сну. Спати потрібно не менше 7-8 годин на добу та уникати важкої жирної їжі. Людям із гіпотонією чи гіпертонією важливо стежити за споживанням рідини та солі.

Останні новини:  Чим корисна квашена капуста для організму

Слід підтримувати тонус організму: — приймати контрастний душ; бути фізично активним протягом дня; робити профілактичну гімнастику за наявності хронічних захворювань; гуляти на свіжому повітрі; регулярно провітрювати приміщення.

novamed.com.ua