Регулятор затвердив двоетапне підвищення тарифів для обленерго - Новини Ю

Регулятор затвердив двоетапне підвищення тарифів для обленерго

24.05.2023   02:23    1650

Регулятор затвердив двоетапне підвищення тарифів для обленерго

Фото: zn.ua

Тарифи зростуть на періоди з 1 до 30 червня, а потім із 1 липня до 31 грудня цього року

З 1 червня найвищі тарифи на послуги з розподілу електроенергії серед регіональних ОСР матиме Закарпаттяобленерго.

Національная комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила рішення про двоетапне підвищення тарифів на розподіл електроенергії для більшості компаній-операторів систем розподілу (ОСР, обленерго). Про це стало відомо у вівторок, 23 травня.

Останні новини:  Хто виграв у світі від перемоги Ердогана?

Зокрема, тарифи зростуть на періоди з 1 до 30 червня, а потім із 1 липня до 31 грудня цього року. При цьому із 1 червня тарифи для регіональних обленерго буде підвищено на 7,5-28,1% за першим класом напруги і на 6,9-25,5% за другим.

Загалом на першому етапі тарифи збільшаться для 22 ОСР, а з 1 липня до 31 грудня – для 27 ОСР, з урахуванням ще п’яти обленерго, розташованих у зоні бойових дій. Для цих компаній розцінки на послуги з розподілу електроенергії підвищаться в один етап – на період із 1 липня до 31 грудня.

Останні новини:  Хто виграв у світі від перемоги Ердогана?
Водночас, для компаній, що входять до підсанкційної групи VS Energy, як-то Житомиробленерго, ПРАТ Кіровоградобленерго, ПРАТ Рівнеобленерго, АТ Чернівціобленерго і АТ Херсонобленерго, було запропоновано продовжити діючий тариф на один місяць.

З 1 червня найвищі тарифи на послуги з розподілу е/е серед регіональних ОСР матиме Закарпаттяобленерго: 365,65 грн/МВт-год – за першим класом напруги та 1 642,93 грн/МВт-год – за другим. А найнижчі матиме ДТЕК Київські електромережі: 142,91 грн/МВт-год і 587,12 грн/МВт-год відповідно.

Останні новини:  На сході України виявили додаткові запаси газу

При цьому міністр енергетики Герман Галущенко заявляв, що перегляд тарифів на електроенергію допоможе відновити енергосистему до нового осінньо-зимового періоду.

korrespondent.net