Поради, які допоможуть навчитися контролювати гнів - Новини Ю

Поради, які допоможуть навчитися контролювати гнів

25.05.2023   19:00    320

Втомилися від постійних спалахів гніву і не знаєте, як з ними боротися? Ось шість простих порад, як навчитися контролювати себе.

Іноді приводів для гніву набагато більше, ніж для гарного настрою. На щастя, психологи виявили способи, які дозволять вам контролювати негативні емоції.


1. Більше обіймайтеся

Обійміть домашнього вихованця, подругу або улюблену маму. Це відверне вас і перемкне увагу, а негативні емоції відразу відійдуть на другий план.

Останні новини:  Усього одна причина, чому ви нещасливі в стосунках

2. Напишіть та знищіть

Погодьтеся, куди краще виплеснути гнів на папір і спалити його, ніж ризикувати власну долю і лаятися з близькими людьми. Повірте, після цього «ритуалу» вам точно полегшає! Напишіть, що думаєте.

3. Займіться спортом

Заняття спортом — чудовий спосіб спрямувати адреналін, який виділяється під час агресії, у потрібне русло!

4. Хрумка їжа

Останні новини:  Гороскоп на 5 червня 2023 року: самовдосконалення у Козерогів та злість і провокації у Скорпіонів

Чіпси, огірок чи морквина допоможуть вам заспокоїтися. Мозок сприйматиме хрускіт, начебто ламається предмет, який його не влаштовує. Дуже простий та ефективний психологічний самообман.
5. Займіться збиранням

Спрямуйте негативні емоції на щось продуктивне. Зробіть те, що зазвичай відкладаєте на потом. Наприклад, займіться збиранням.

6. Жуйка

Коли ви жуєте жуйку, розслабляються напружені мімічні м’язи обличчя, що допомагає певною мірою зняти напругу. До того ж, шалене і зосереджене жування непогано відволікає.

Останні новини:  Врятують психіку та час: 5 секретів прибирання для тих, хто хоче навести лад за лічені хвилини