Переможниця Холостяка-11 Анна Богдан показала білу сукню в горошок на літо 2023 - Новини Ю

Переможниця Холостяка-11 Анна Богдан показала білу сукню в горошок на літо 2023

25.05.2023   11:10    1027

Погодьтеся, але модні фішки – річ дуже швидкоплинна, а тому інколи не помічаєш змін в трендових штучках, проте знаменитості завжди намагаються йти в ногу з часом й усіляко демонструвати свою розкішність.


Переможниця “Холостяка-11” Анна Богда показала свою сукню, яка прекрасно пасуватиме кожній дівчині, яка прагне легкості та невимушеності. На світлині турагентка постала в короткій білій сукні, яка майстерно підкреслила переваги у фігурі нашої героїні та її довгі, стрункі ноги. Доповнила лук неймовірними босоніжками на каблучку, такого ж кольору. Принт даного образу – чорний горошок, який ще довго не вийде з моди літньої пори.

Останні новини:  18-річна донька Полякової Маша здивувала романтикою з бойфрендом – кохання у вечірньому місті

Анна, немов готова наречена, але ось гідного кандидата на цю роль ми досі не помітили. Річ у тім, що після розставання з Михайлом Заливако дівчина повідомила, що перший час не готова ділитися потаємними подробицями з особистого життя. На телеекрані ми спостерігали картинку зародження почуттів та непідробних емоцій, які призвели до будування стосунків після закінчення проєкту “Холостяк-11”. Й таки їм це вдалося, адже після шоу пара зустрічалася, вони будували спільні плани на майбутнє, подорожували, але, як то кажуть не судилося.

Останні новини:  Кеті Холмс показує кращий літній образ для прохолодної погодиМихайло Заливако та Анна Богдан
Анна Богдан та Михайло Заливако

2022 року Анна Богдан на своїй сторінці в Instagram публічно заявила про розірвання стосунків з Михайлом. Зізналася, що це її рішення, яке далося досить непросто, але попросила, щоб підписники підтримали їх, а не запитували всіх подробиць й чому так сталося.