"Пекін кидає Москві економічний рятівний круг на тлі ізоляції та санкцій Заходу" – CNN - Новини Ю

“Пекін кидає Москві економічний рятівний круг на тлі ізоляції та санкцій Заходу” – CNN

25.05.2023   22:21    847

Китай і Росія готові твердо підтримувати один одного в “основних інтересах”.

Про це заявив президент Китаю Сі Цзіньпін прем’єр-міністру Росії Михайлу Мішустіну в середу, згідно з повідомленням китайської державної телекомпанії CCTV, передає CNN.


Автори видання наголошують, що цього року двостороння торгівля Китаю та РФ досягне нового рекордного рівня в 200 мільярдів доларів. Таким чином, “Пекін кидає Москві економічний рятівний круг на тлі ізоляції та санкцій з боку Заходу”.

Останні новини:  Угорщина не збирається відмовлятися від російського газу та нафти

За словами китайського лідера, обидві сторони повинні продовжувати вдосконалювати економічну, торговельну та інвестиційну співпрацю, також консолідувати та розширювати фундаментальну співпрацю в енергетиці.

Також він додав, що обидві сторони посилять координацію на багатосторонніх форумах, включно з ООН, Шанхайською організацією співробітництва, БРІКС і G20.

Він також заявив, що Китай готовий працювати з Росією та іншими країнами Євразійського економічного союзу, а саме Вірменією, Білоруссю, Казахстаном і Киргизстаном. Це робиться для того, аби сприяти розбудові ініціативи “Один пояс – один шлях” і формуванню більш відкритого регіонального ринку.
kontrakty.ua

Останні новини:  США та Іран ведуть переговори - ЗМІ