Олена Шоптенко з "Танців із зірками" показала сина, якого забрала до Австрії - Новини Ю

Олена Шоптенко з “Танців із зірками” показала сина, якого забрала до Австрії

25.05.2023   13:50    1023

Олена Шоптенко з “Танців зі зірками” нещодавно повернулася з України назад до Австрії. Зірка одразу ж показала селфі із сином, поділившись фотографією у своєму Інстаграмі, де ділиться не лише творчістю, а й особистими кадрами. На фото можна побачити саму Олену, яка позувала для фото, а ось син сховався за спинкою та вирішив не звертати уваги на камеру.

Останні новини:  Анджеліна Джолі закликала допомагати Україні

“Давно цього хлопця не було тут. Це ми зранку їдемо до садка і плануємо активний день”, – написала Олена Шоптенко з “Танців із зірками” до сторісу.
“А ось цього ми точно не планували. Поки мене не було, голуби звили гніздо у нас на балконі. У Відні з ними дуже борються та називають міськими щурами”, – додала Олена Шоптенко з “Танців із зірками”.

Останні новини:  Як акторка Дженніфер Лоуренс досягла фігури своєї мрії

Варто зазначити, Олена Шоптенко із “Танців зі зірками” – відома українська танцівниця. Зірка, як і інші знаменитості, підтримує Україну у боротьбі з російськими окупаційними військами. А після повномасштабного вторгнення танцівниця виїхала до Австрії разом із сином Олексієм. Але життя налагодилося в сім’ї не одразу. Все через те, що хлопчика довелося забрати із садка через його погану адаптацію до австрійського суспільства.