Нутриціолог розповіла, чи корисно сало людям за 50 - Новини Ю

Нутриціолог розповіла, чи корисно сало людям за 50

25.05.2023   22:00    1229

Виявляється, сало – не найкорисніший продукт. Особливо для тих, кому вже за 50 років.

Сало — це багатий на корисні жирні кислоти продукт. У його складі велика кількість вітамінів та мінералів. Сало – це один із улюблених продуктів та доповнень до будь-якого столу. Але чому багато хто його так любить? І наскільки корисне сало насправді, особливо якщо вам більше 50?


ЧОМУ ХОЧЕТЬСЯ САЛА?

Чи часто у вас виникало питання: чому мені так хочеться сала? Так ось, насправді сильне бажання з’їсти сало може свідчити про брак в організмі якихось елементів. В даному випадку, вашому організму, швидше за все, не вистачає жиру та солі. Часто вимивання солі з організму може свідчити про депресію, наприклад, або про вимивання солей з організму в результаті дієт. Ще однією причиною може стати рясне потовиділення. Це може бути через часті фізичні навантаження.

Останні новини:  3 симптоми раку горла, пов’язані зі змінами в голосі та мовленні

ЯКЩО ВАМ ЗА 50

Незважаючи на те, що сало – це криниця корисних елементів, фахівець не рекомендує надто сильно захоплюватися цим продуктом людям за 50. І на це є вагомі причини. Безумовно, абсолютно здоровій людині шматочок улюбленого сала мало чим може нашкодити. Але якщо у вас простежуються гіперхолестеринемія або атеросклероз, то краще максимально обмежити себе в такому задоволенні. У такому разі безпечніше для здоров’я віддати перевагу менш жирним сортам м’яса, наприклад.

Останні новини:  Дієтологиня розповіла, як харчуватися після 40 років, щоб зберегти здоров’я і фігуру

ЧИ МОЖНА ЗА ДІАБЕТУ?

Сало – це корисний продукт. Але водночас і дуже підступний, він може підійти не всім. Людям, які страждають від діабету, лікар рекомендує обговорювати свою дієту виключно з лікарем. Все тому, що видів сало досить багато. Жирність та властивості різних видів продукту може бути шкідливим для певного типу діабету. Тому краще не ризикувати та уточнити цей момент у фахівця.

Останні новини:  Фахівці назвали прості способи зниження ризику інсульту

ЧИ МОЖНА ЇСТИ САЛО НАТЩЕ?

На просторах Інтернету можна побачити велику кількість інформації про те, що сало натще – це дуже корисно. Але лікар критикує такий підхід. Вона вважає, що є сало на голодний шлунок – протипоказане. Адже цей продукт, з’їдений натщесерце може спровокувати появу панкреатиту, а також стати додатковим навантаженням для підшлункової залози. Тому, якщо у вас є якісь проблеми зі здоров’ям, то краще почати свій день з традиційнішого і не менш смачного сніданку.
beautytips.kyiv.ua