Названо п’ять трав, які врятують від високого тиску - Новини Ю

Названо п’ять трав, які врятують від високого тиску

26.05.2023   06:41    656

Серед методів, що діють, які допомагають боротися з високим артеріальним тиском, є і народні засоби, у тому числі — вживання всім відомих трав і спецій.

Підвищений артеріальний тиск може багато років не турбувати, що робить його дуже небезпечним. Але якщо схильна до цього захворювання людина змінить свій спосіб життя і буде дотримуватися здорової дієти, вона зможе запобігти виникненню цього небезпечного для життя стану.

Останні новини:  Які обстеження на рак треба проходити жінкам? Навіть якщо нічого не турбує

Вживання певних трав допоможе знизити високий тиск, а також зменшити його розвиток та виникнення.

  • Петрушка. Каротиноїди, що містяться в цій траві, знижують тиск, а вітамін С бореться з поганим холестерином. Досліди на тваринах підтвердили це, обнадіюють і дослідження на людях.
  • Базилік. Завдяки присутності евгенолу базилік є кращою спецією зниження тиску. Це з тим, що евгенол сприяє розслабленню кровоносних судин.
  • чебрець. Розмаринова кислота, присутня в чебреці, є потужною сполукою, яка, як було показано, знижує рівень цукру в крові, запалення та тиск. Відомо, що екстракт чебрецю допомагає при захворюваннях серця.
  • Лушпиння цибулі. Містить пігмент під назвою кверцетин, який, як відомо, природно знижує кров’яний тиск. Її можна наполягати у чаї та додавати в їжу.
  • Коріандр. Додає аромат та посилює смак їжі. Ця трава багата на поживні речовини, і її легко купити в магазинах. Відомо, що коріандр допомагає вивести токсини, а також знижує запалення. Він допомагає знизити високий кров’яний тиск, заспокоює нервову систему та розслаблює капіляри.
Останні новини:  Вчені перевірили здоров’я Землі і дійшли невтішних висновків


novamed.com.ua