Названі кращі перекуси для зниження цукру в крові - Новини Ю

Названі кращі перекуси для зниження цукру в крові

25.05.2023   14:31    1091

Вчені констатують, що правильні перекушування пізно ввечері допомагають стабілізувати рівень глюкози в крові, запобігти негативним наслідкам різкого падіння її рівня вночі. Ними була названі кращі продукти для таких пізніх перекусів.

На думку фахівців Американської діабетичної асоціації (ADA), помірне споживання деяких перекусів перед сном може допомагати організму краще контролювати рівень цукру в крові, знижувати нездорову тягу до рафінованих вуглеводів.


“Хоча даних про кращі перекуси в пізній час не так багато, експерти рекомендують варіанти, що містять корисні жири і обмежена кількість складних вуглеводів, насичених білком. Продукти, що відповідають цим критеріям, дозволяють обмежувати сплески рівня глюкози в крові в нічний час, можуть впливати на зниження цукру в крові вранці”.

Останні новини:  Для профілактики та лікування: як приготувати напій від застуди

Фахівці пояснюють, що існує ефект різкого падіння рівня цукру в крові з 2 до 3 години ночі. Організм реагує на це вивільненням гормонів, знову підвищують його рівень. Але він може виділятися відразу занадто велика кількість цих гормонів, що також викликає підвищений рівень цукру в крові вранці.
Наступні продукти (в помірній кількості) були названі вченими кращими пізніми перекусами для зниження і нормалізації цукру в крові.

Останні новини:  Фахівці назвали прості способи зниження ризику інсульту

Некрохмалисті овочі. Сира морква, помідори черрі огірки заслужено є одними з найкращих закусок при діабеті. Мало калорій, вуглеводів і жирів, але багато вітамінів і мінералів, присутні антиоксиданти і клітковина, що покращують функціонування кишечника і серця.

Горіхи. Мигдаль, арахіс і волоські горіхи багаті вітамінами, мінералами і корисними жирами, не тільки стабілізуючими рівень глюкози, але і знижують кількість ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ) або «поганого» холестерину, здатного блокувати артерії.

Останні новини:  Від сексу можна померти – дослідження вчених
Варене яйце. Один з кращих джерел білка, що уповільнює виділення цукру в кров після їжі.

Нарізане яблуко і арахісове масло. Розріжте яблуко, додайте невелику кількість арахісового масла на кожну скибочку. Воно також дуже насичене білком, крім того – клітковиною, корисними жирами. Яблука містять різні вітаміни, мінерали, антиоксиданти.

Грецький йогурт без цукру. Він містить кальцій і високоякісний білок – цей склад корисний організму, навіть якщо немає діабету.


woman24.kyiv.ua