“Нас там немає”: що відбувається у Бєлгородській області та як Шойгу намагається "ховати" РДК - Новини Ю

“Нас там немає”: що відбувається у Бєлгородській області та як Шойгу намагається “ховати” РДК

25.05.2023   09:02    669

РФ показала, що її кордони зовсім не захищені і можуть будти атаковані.

Реакція міністра оборони РФ Сергія Шойгу на події в Бєлгородщині означає, що подібні дії будуть повторюватися.


Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів військовий експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак.

За його словами, це можу відбутися і на інших напрямках. Росія продемонструвала, що її кордони геть не захищені. І Кремль не має плану дій на випадок таких інцидентів:

Останні новини:  Хто виграв у світі від перемоги Ердогана?

“Шойгу буде регулярно заявляти, що РДК зайшли і звільнили начебто кілька населених пунктів. Це його робота — робити жорсткі заяви, на які будуть реагувати не менш жорстко. Але по факту такі речі будуть відбуватися частіше — в Курській області, Бєлгородській, Брянській. Це означає, що кордон дірявий, що у РДК, які воюють на боці України, є можливість робити розмінування цієї території перед безпосереднім перетином кордоном”, – наголосив Іван Ступак.

Останні новини:  Кремль заборонив західним журналістам відвідувати Російський економічний форум
Він також додав, що у росіян не вистачає людей для того, щоб затягнути по всіх ділянках фронту. Не вистачає техніки і вони самі це визнають. В РФ кажуть, що не можуть закрити 700 км російсько-українського фронту.

“І вони розуміють, що такі речі будуть далі відбуватися. Насправді, ми не знаємо, що там відбувається зараз. Оскільки інформація дуже суперечлива — зо одного боку показують купу знищеної техніки, але водночас РДК спростовує це. Вони кажуть, що по-перше не носять піксель. Показали відео техніки, яка начебто неушкоджена. Тобто зараз багато чого незрозуміло. Я думаю, що за наступні 48 годин ми зможемо отримати більш-менш адекватну картинку без російської пропаганди та без зайвого українського шапкозакидання”, – зазначив експерт.

Останні новини:  Австрія використовує "нейтралітет" у питанні війни для збагачення і продовжує купувати газ у Росії, – Politico