Лікарі пояснили, чи може діабет стати «дверима» до інших хвороб - Новини Ю

Лікарі пояснили, чи може діабет стати «дверима» до інших хвороб

25.05.2023   21:31    578

Коли організм не отримує необхідні макро – і мікроелементи, він стає вразливим до хвороб. Ні для кого не секрет, що однією з основних причин діабету другого типу є нездорове харчування, яке призводить до підвищення рівня цукру.

Вживання занадто великої кількості солодощів і недостатньої кількості овочів може також каталізувати інші смертельні захворювання, такі як рак і хвороби серця. Існує кілька способів, як можна поліпшити свої харчові звички, щоб знизити шанси на придбання інших хвороб.

Останні новини:  Вчені встановили здатність аптечної ромашки пригнічувати розвиток синдрому Дауна

Перша і найочевидніша звичка – вживати солодке в міру. Необов’язково зовсім відмовлятися від десерту, але замість шоколадного морозива можна спробувати свіжі органічні фрукти з простим грецьким йогуртом і мюслі.

Друге – додати в раціон якомога більше продуктів, що містять клітковину. Отримання її достатньої кількості забезпечує здорове травлення і допомагає зберегти рівень цукру в крові стабільним. Крім того, не можна забувати про поживні речовини, які містяться в овочах. Вони відіграють велику роль у запобіганні ракових захворювань, кажуть медики.

Останні новини:  Топ-5 натуральних напоїв, які допоможуть позбавитися від зайвих кілограмів

zhenskiy.kyiv.ua