Лікар попередила про небезпеку розливного пива - Новини Ю

Лікар попередила про небезпеку розливного пива

25.05.2023   19:00    680

Розпиття розливного пива може призвести до отруєння, кишкових інфекцій та інших проблем зі здоров’ям. Про це розповіла лікар-дієтолог.

За словами фахівця, при покупці такого напою неможливо зрозуміти, наскільки добре проводиться санітарна обробка кранів та тари. І тут доводиться покладатися лише сумлінність продавця.


«Будь-який продукт, який при покупці не закритий герметично, не має значення, пиво це чи інший напій або якась їжа, може бути небезпечним з погляду санітарно-гігієнічних вимог. Пиво, як і будь-який інший харчовий продукт, – гарне живильне середовище для хвороботворних мікробів», – пояснила лікар.

Останні новини:  Названий маловідомий симптом злоякісної пухлини щитовидної залози

Якщо зберігати пінний напій при неправильній температурі, то в ньому через бродіння активно розвиватимуться мікроорганізми, що при вживанні може призвести до інтоксикації організму.

Медик нагадала, що пиво не є корисним продуктом і може спровокувати проблеми зі здоров’ям.

«Цей алкогольний напій може ввести в оману людей, оскільки їм багато хто починає зловживати. Ще він має другу небезпеку – він містить фітоестрогени. У чоловіків, які зловживають пивом, може спостерігатися згодом певний дефіцит чоловічих статевих гормонів», – сказала лікар.

Останні новини:  Топ-5 натуральних напоїв, які допоможуть позбавитися від зайвих кілограмів

ua-novosti.info