Легендарний 53-річний Dodge Challenger продали за мільйон доларів - Новини Ю

Легендарний 53-річний Dodge Challenger продали за мільйон доларів

25.05.2023   21:31    717

Легендарний Dodge Challenger Black Ghost 1970 року продали на аукціоні за мільйон доларів. Автомобіль включений до реєстру транспортних засобів, що мають високу історичну цінність. Свого часу він став зіркою вуличних перегонів Детройта, а 2022-го надихнув дизайнерів Dodge на створення спеціальної версії сучасного Challenger.

Dodge Challenger R/T SE 1970 на прізвисько Black Ghost став одним з найдорожчих автомобілів торгів Indy 2023 аукціонного будинку Mecum. Новий власник заплатив на нього 1072500 доларів.


Справа в тому, що ця машина визнана частиною історії США і 2020-го була включена до Реєстру Асоціації історичних транспортних засобів; все життя вона була в одних руках; плюс стала джерелом натхнення для лімітованого Challenger із «прощальної» серії Last Call.

Останні новини:  Jeep розкриває першу інформацію про технології штучного інтелекту для автомобілів та автономного позашляхового водіння. Відео

Згідно з легендою, саме цей Challenger відзначався у вуличних перегонах на Вудворд-авеню в Детройті. Прізвисько за ним закріпилося невипадково: маслкару раз-по-раз вдавалося раптово з’являтися, вигравати заїзди і безслідно зникати, залишаючи глядачам тільки купу домислів і міфів.
Як з’ясувалося пізніше, на те були причини. Одним із водіїв Challenger був діючий співробітник поліції Годфрі Куоллс. Участь у нелегальних перегонах навряд чи сподобалася б його начальству, тому все трималося в таємниці.

Останні новини:  Названо 5 нових кросоверів та позашляховиків з кращою надійністю

Крім іншого, це ще один з 23 “Челенджерів” з чотириступінчастою “механікою”, а також єдиний R/T SE з “крокодиловим” дахом. Під його капотом стоїть двигун V8 7.2, що розвиває 396 кінських сил і 664 Нм крутного моменту. До ста такої Challenger міг розганятись за 5,4 секунди, а його максимальна швидкість становила близько 200 кілометрів на годину.

Останні новини:  Чому експерти не рекомендують купувати авто із потужними двигунами
Стилізований під «Привида» сучасний Dodge Challenger теж пофарбували у чорний колір та прикрасили унікальною вініловою графікою на даху із текстурою «під шкіру алігатора». Але головне – йому збільшили передатне число головної передачі, а потужність компресорного HEMI V8 6.2 довели до 818 кінських сил.


t4.com.ua