Johnson&Johnson припиняє постачання в росію контактних лінз - Новини Ю

Johnson&Johnson припиняє постачання в росію контактних лінз

25.05.2023   20:21    341

Американська компанія Johnson&Johnson припинить постачання контактних лінз до росії, про що попередила своїх російських партнерів. При цьому, як розповіли «Інтерфаксу» представники компанії-дистриб’ютора, щодо інших товарів J&J подібних попереджень не надходило.

Вони вважають, що дефіциту контактних лінз побоюватися не варто, оскільки ніхто з іноземних постачальників досі не пішов із російського ринку.

Останні новини:  “РДК” розповів про роль польських добровольців при проведенні операцій в Бєлгородській області

«Навіть якщо Johnson&Johnson з якоїсь причини перестане постачати контактні лінзи, є інші компанії, які їх постачають», – зазначили в дистриб’юторі.

Пресслужба мінпромторгу росії поширила заяву, в якій йдеться про те, що в разі припинення поставок контактних лінз відомство оперативно розгляне питання їх включення до переліку товарів паралельного імпорту.

Проте власники магазинів, опитані «Коммерсант FM», вважають, навпаки, що росіянам загрожує дефіцит контактних лінз або, як мінімум, відчутне зростання цін. За словами одного із співрозмовників радіостанції, на лінзи J&J припадало 40–50% російського ринку.

Останні новини:  Від армії не втекти. Росіян хочуть ставити на облік без явки у військкомат