“Готова про це розказати”: Оля Полякова розповіла про свою вагітність і розкрила, як відреагував Буряковський - Новини Ю

“Готова про це розказати”: Оля Полякова розповіла про свою вагітність і розкрила, як відреагував Буряковський

11.05.2023   06:21    1997

У новому випуску свого ток-шоу Оля Полякова та Маша Єфросініна розповіли про найдивовижніший період у житті жінок — вагітність та пологи, а також поділилися своїм досвідом у цьому питанні. Зокрема глядачі дізналися, що даний процес у жінок протікав абсолютно по-різному, але в обох випадках був доволі цікавим.

Оля Полякова розповіла про свою вагітність

Оля Полякова показала, як Аліса вишиває
Оля Полякова розповіла про свою вагітність

Так, Оля Полякова зізналася, що дуже легко перенесла вагітність, дівчата в неї народилися з невеликою вагою, а чоловіку подобалося зміни, які відбувалися в її тілі. Однак, сама співачка не в захваті від проблем, з якими зіштовхнулася після пологів.

Останні новини:  Готуємо зелений салат з чорносливом та насінням

“Готова про це розказати. Я з тих жінок, які легко переносять вагітність. Я і перший, і другий раз дуже легко переносила вагітність. Ну народжувала, то зрозуміло, в мене є смішні історії з цього приводу. Але хочу сказати, що як би мені не було легко, як би я не любила своїх дітей, я більше народжувати не хочу. Не хочу ні цих дітей, ні цих пелюшок, ні цього роздутого живота, ні цього неконтрольованого пер**жу, ні цієї ізжоги, ні цих прищів, ні цього вилізшого після народження волосся, ні цих обламаних нігтів, товстої дупи в розтяжках”

Маша Єфросиніна почутому була доволі здивована, адже вона навпаки не мала усіх цих проблем, але страждала від токсикозу навіть осоромилася під час корпоративу через це. Телеведуча народила доволі крупних дітей, і вдруге їй допомогли дати життя малюку вже хірургічним шляхом.

Останні новини:  Світлана Лобода після турів країнами світу повернулася в Україну й зізналася в коханні – справжні почуття
Єфросиніна розповіла про реакцію на вагітність
Оля Полякова розповіла про свою вагітність

Маша зізналася, що саме вагітність допомогла їй позбавитися зайвої ваги, налагодити гормональний фон, позбавитися певних проблем у зовнішності, а як Оля Полякова волосся та нігті вона не втрачала.Єдина, що постраждало у тілі Маші, як вона заявляє — це молочні залози. Втім, зірка натякнула, що вона вирішила дану проблему. Олі полякові не вдалося витягнути з колеги інформацію, як саме вона прийшла у форму, і розмова залишилася у стані напів натяків. Цілком можливо, що Маша звернулася до пластичної хірургії.

Останні новини:  Брітні Спірс вперше за багато років зустрілася з мамоюsensatsiya.com