Британська розвідка заявила, як РФ використає заворушення у Бєлгороді - Новини Ю

Британська розвідка заявила, як РФ використає заворушення у Бєлгороді

23.05.2023   15:17    963
Британська розвідка заявила, як РФ використає заворушення у Бєлгороді

Фото: Соцмережі

Росія використає заворушення у Бєлгороді, щоб видати себе за жертву війни

Росія стикається з дедалі серйознішою загрозою безпеці у своїх прикордонних регіонах, а тепер і з прямими партизанськими діями.

Росія використає інциденти у Бєлгородській області для підтвердження офіційних наративів Кремля про те, що вона є жертвою війни. Так вважають у Міністерстві оборони Британії.


“Росія стикається з дедалі серйознішою загрозою безпеці у своїх прикордонних регіонах із втратами бойових літаків, атаками із застосуванням саморобних вибухових пристроїв на залізниці, а тепер і з прямими партизанськими діями. Росія майже напевно використає ці інциденти, щоб підтвердити офіційний наратив про те, що вона є жертвою війни”, – сказано у повідомленні.

Останні новини:  Кремль заборонив західним журналістам відвідувати Російський економічний форум

Зазначається, що між 19 і 22 травня 2023 року російські сили безпеки, ймовірно, вступили у зіткнення з партизанами принаймні у трьох місцях Бєлгородської області поблизу українського кордону.
Особи партизанів залишаються непідтвердженими, однак російські антирежимні групи взяли на себе відповідальність за події.

Як повідомляють у розвідці Британії, найсерйозніший інцидент стався біля міста Грайворон. Поблизу місць інцидентів спостерігалося зростання кількості вогневих атак безпілотників або непрямих вогневих атак. РФ евакуювала жителів кількох сіл і розгорнула у цьому районі додаткові сили безпеки.

Останні новини:  Як пережити кар’єрне розчарування і вийти переможцем

Як заявили в Офісі президента, Україна не має безпосереднього відношення до подій у Бєлгородській області.

В свою чергу влада Бєлгородської області оголосила про введення “режиму контртерористичної операції”. Губернатор заявив про вісім постраждалих.

За даними Головного управління розвідки, росіяни терміново розпочали евакуацію сховища ядерних боєприпасів Бєлгород-22.
В РФ повідомили, що проводять “зачистку” у Бєлгородській області.

Останні новини:  У Калузькій області РФ стався вибух внаслідок атаки безпілотників


korrespondent.net