Бен Аффлек висунув вимоги Дженніфер Лопес, щоб зберегти їхній шлюб - Новини Ю

Бен Аффлек висунув вимоги Дженніфер Лопес, щоб зберегти їхній шлюб

25.05.2023   12:30    1201

З самого початку шлюбу владна Дженніфер Лопес встановлювала порядки вдома і часто зневажала своїм чоловіком, Беном Аффлеком. Про це неодноразово розповідали інсайдери з оточення подружжя. Тепер, схоже, настав час Аффлека. На тлі багаточленних сварок із дружиною він висунув свої умови для збереження шлюбу.


Бен часто йде назустріч своїй дружині. Він відвідує заради неї світські заходи, які насправді не може терпіти. Він допомагав їй у запуску власної лінійки алкогольних напоїв. Він намагався виглядати бадьорим і веселим, коли їх з Джей Ло знімали папараці (хоч і виходило це погано). Нарешті терпець Аффлека урвався. Відтепер актор відмовляється ходити на світські тусовки.

Останні новини:  Вагітна модель Карлі Клос показала, як змінилася її фігура

«Він впевнений, що це не зашкодить їхньому шлюбу, але їм просто потрібно на якийсь час роз’єднатися. Джей Ло має обміркувати його слова і змиритися з цією перспективою, що для неї, напевно, буде дуже непросто», — розповів інсайдер, близький до пари.

Тепер Аффлек буде виходити у світ тільки з особливих випадків, коли Дженніфер дійсно потребуватиме його підтримки. Наприклад, нещодавно подружжя відвідало прем’єру фільму «Мати», в якому Лопес виконала головну роль.

Останні новини:  Слава Камінська з "НеАнгелів" насолоджується часом, проведеним з дітьми