Христина Соловій відповіла, чи готується до весілля - Новини Ю

Христина Соловій відповіла, чи готується до весілля

01.04.2023   22:20    641

Співпраця перспективної вокалістки Христина Соловій та легендарного музиканта Святослава Вакарчука свого часу принесла українцям декілька хітів. Дороги зірок доволі швидко розійшлися. Але вплив наставника досі відчувається у творчості красуні. Вона пішла своїм шляхом: незвичайним та доволі тернистим. А втім, швидко змогла набрати лояльну аудиторію та зайняти міцні позиції в шоу-бізнесі.


Христина Соловій поранилася під час концерту
Христина Соловій у білій сукні з корсетом вразила новиною

Христина Соловій у білій сукні з корсетом вразила новиною

Не так давно Христині виповнилося 30 років. Відсвяткувати цю особливу цифру Соловій вирішила піснею про юність. Так само, як і її колишній наставник вона ніколи не розповідає шанувальникам деталі свого особистого життя, робить фокус тільки на своїй творчості і не підпускає пресу занадто близько.

Останні новини:  У мінісукні з перфорацією і на шпильках: Аманда Голден продемонструвала гарний літній образЕксклюзивну інформацію з неї не можуть витягнути і шанувальники. Наприклад, нещодавно Соловій оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео, на якому показала, як її готують до виходу на сцену. Зокрема в об’єктив потрапила верхня частина її білої сукні, яка була прикрашена стрічками, мереживом та корсетом.

Останні новини:  Євген Кошовий прокоментував рішення Олени Кравець покинути “Квартал 95”
Христина Соловій у білій сукні з корсетом вразила новиною

Наряд занадто сильно походив на весільну сукню, а тому не дивно, що підписники одразу ж поцікавилися, чи раптом не готується співачка до заміжжя.

Христина відреагувала на дане запитання одразу і розставила все на свої місця. Виконавиця завірила, що заміж вона поки що не збирається, адже це не на часі. У якості доказу вона надала фотографію повного розміру сукні, яка виявилася дуже короткою і була схожою на весільну набагато менше.

Останні новини:  Євген Кошовий розповів, чи піде Володимир Зеленський на другий термін

Зараз Соловій знаходиться на гастролях і повністю присвячує себе сцені. Але додаткової інформації про свій статус та плани на майбутнє вона не надала. Чи є у Христини коханий, чи розраховує вона у найближчі декілька років стати дружиною — усе це залишається загадкою для її фанатів.

Нагадуємо, що не так давно Святослав Вакарчук став батьком і на даний момент живе з новою обраницею Євгенію, яка і подарувала йому спадкоємців.