Вчені назвали ще одну причину швидкого старіння мозку - Новини Ю

Вчені назвали ще одну причину швидкого старіння мозку

04.04.2023   00:09    826

Фахівці на чолі з лікарем Пуджі Агарвал провели дослідження, в якому взяло участь 5 тисяч осіб віком від 65 років. Одна група добровольців дотримувалася Середземноморської дієти, а друга — «Західної».

Кожні три роки учасники експерименту заповнювали анкети, в яких перевірялися їхні навички обробки інформації, пам’ять, а також вони вказували, які продукти вживають найчастіше. Проаналізувавши їх дані, експерти дійшли висновку, що у людей, які дотримуються Середземноморської дієти, повільніше відбувалося зниження розумової працездатності порівняно з іншими учасниками.

Останні новини:  Психолог розповіла, що робити при панічних атаках

Більше того, їхній мозок ставав у середньому майже на 6 років молодшим.  За словами Пуджі Агарвал, звичка вживати продукти «Західної дієти», а саме червоне м’ясо, солодощі, фаст-фуд, жирні молочні продукти, погано позначається на роботі мозку, прискорюючи його швидке старіння.

Давно вважається, що Середземноморська дієта, що включає овочі, фрукти, рибу, горіхи, оливкову олію і цільнозернові продукти, одна з найкорисніших у світі. Такий тип харчування позитивно впливає на роботу мозку та серцево-судинної системи, а також допомагає запобігти серйозним захворюванням.

Останні новини:  Як знизити тиск: лікарі назвали 5 ефективних способів

beautytips.kyiv.ua