У США чоловік зірвав джекпот $2 мільйони після того, як виграв мільйон (фото) - Новини Ю

У США чоловік зірвав джекпот $2 мільйони після того, як виграв мільйон (фото)

01.04.2023   13:31    853

Американцю Фаррісу Френку все ще важко повірити, що він став переможцем вдруге. Чоловік планує витратити частину свого нового виграшу на відпустку зі своєю дружиною.

41-річний Фарріс Френк із Північної Кароліни зірвав джекпот у розмірі двох мільйонів доларів менш як через два роки після того, як він виграв мільйонний приз. Про це повідомляє UPI.

Американець розповів, що був за містом на будівельних роботах, коли зупинився у Handy House на вулиці Arendell у Морхед-Сіті та купив лотерейний білет Diamond Dazzler.

Останні новини:  Бійка двох оленів прямо на галявині перед будинком потрапила на відео
Чоловік, який у липні 2021 року виграв джекпот у розмірі $1 млн за скретч-білетом, дізнався, що виграв головний приз у розмірі $2 млн.

“Це круто, тому що вперше я виграв за дві милі від моєї домівки, а цього разу — за чотири з половиною години їзди. Які шанси, що я опинюся там саме в той момент часу?” — сказав Френк.

Останні новини:  Песик знайшов у дивані дірку, яку використовує для того, щоб лякати господаря

Американець розповів, що завжди підозрював, що в майбутньому на нього чекає ще один джекпот. Чоловік сказав, що за день до перемоги його друг запитав у нього, як це виграти мільйон доларів. Френк відповів, що має намір подвоїти свій виграш.

Лотерея, приз, джекпот, чек, чоловік, жінка, грошіFullscreen
Фарріс Френк зі своїм першим джекпотом
Фото: North Carolina Education Lottery

Переможець сказав, що йому все ще важко повірити у свій другий джекпот.

Останні новини:  На відео потрапив кумедний випадок порятунку іграшки від пилососа двома собачками
“Я не знав, сон це чи дійсність. Деякий час я був просто шокований”, — сказав він.

Мільйонер витратив свій перший виграш на весілля про яке мріяв довгий час. Наразі він планує витратити частину свого нового виграшу на відпустку зі своєю дружиною.

focus.ua