Медведєв пригрозив миротворцям НАТО - Новини Ю

Медведєв пригрозив миротворцям НАТО

01.04.2023   13:23    819

Медведєв про НАТО: «Такі «миротворці» – наші прямі вороги. Вовки в овечій шкурі»

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв відзначився новими погрозами у бік Організації Північноатлантичного договору (НАТО) на тлі чуток про можливе введення миротворців Альянсу на територію України, які ходять в кулуарах ЄС. Про це він написав у Telegram.

Останні новини:  Лукашенка госпіталізували до ЦКЛ Москви у критичному стані - ANSA

Політик зазначив, що представники військового блоку – це «вовки в овечій шкурі», які пропонують свої «миротворчі послуги» для того, щоб стати на бік Києва й довести ситуацію на фронті до точки неповернення.
«Натовці – не просто наглі тварюки, які зіскочили з котушок від своєї жадоби й нахабства. Вони тримають всіх інших за кінчених п… придурків. І, цинічно посміхаючись, пропонують свої «миротворчі» послуги», – написав він.

Медведєв також пригадав США їх операції по введенню американського контингенту військ у Корею, Югославію, Ірак, Афганістан та країни Африки, вказавши, що їхня присутність в Україні знову призведе до «трагедії».

Останні новини:  Росія висилає сотні німецьких держслужбовців – у Берліні назвали рішення «необґрунтованим»

«Такі «миротворці» – наші прямі вороги. Вовки в овечій шкурі. Вони будуть законною метою для наших Збройних сил, якщо розмістяться на передовій без згоди Росії зі зброєю в руках та будуть безпосередньо погрожувати нам. І тоді ці «миротворці» повинні бути безжально знищені», – підсумував поплічник Путіна.