Медики з'ясували, яка ходьба допоможе прожити довше - Новини Ю

Медики з’ясували, яка ходьба допоможе прожити довше

02.04.2023   06:00    632

ХОДЬБА ДО 10 000 КРОКІВ ЩОДНЯ – ЦЕ СПОСІБ, ЯКИЙ ДОПОМАГАЄ ЗНИЗИТИ РИЗИК БАГАТЬОХ ЗАХВОРЮВАНЬ.

Нове дослідження передбачає, що швидкість, з якою ви ходите, може бути важлива для вашого здоров’я, як і кількість кроків, які ви робите кожен день.


Дослідники з Університету Сіднея та Університету Південної Данії виявили, що 10 000 кроків щодня є «золотою серединою», що допомагає знизити ризик захворювань і смерті. Вони також виявили, що швидший темп, такий як швидка силова ходьба, може мати ще більшу користь.

Останні новини:  Абдомінопластика: ідеальний животик навіть у найскладніших випадках

Дані були зібрані в рамках найбільшого дослідження, яке відстежує кількість кроків щодо наслідків для здоров’я.

Дослідники спостерігали за 78 500 дорослих британців у період з 2013 по 2015 рік за допомогою трекерів, що носяться, і порівнювали це з результатами їх здоров’я через сім років.

Доктор Метью Ахмаді, співавтор статті та науковий співробітник Сіднейського університету, сказав, що дослідження показало, що, проходячи 10 000 кроків на день, «ви можете знизити ризик недоумства приблизно на 50%, а також серцево-судинних захворювань». і рак, ви зменшите його на 30-40%».

Ходьба в швидкому темпі була пов’язана з додатковими перевагами для всіх наслідків, включаючи деменцію, хвороби серця, рак та смерть.

Дослідження також показало, що кожні 2000 кроків поступово знижують ризик передчасної смерті на 8-11% до 10 000 кроків на день.

У той час як більша кількість щоденних кроків була пов’язана з нижчим ризиком деменції від усіх причин, ризик був знижений на 25% лише за 3800 кроків на день.

Останні новини:  Назвоно популярний напій підвищує ризик деменції в три разиstorinka.com.ua