Компанія MINI випустить 1969 "прощальних" універсалів Clubman - Новини Ю

Компанія MINI випустить 1969 “прощальних” універсалів Clubman

04.04.2023   05:47    584

Кількість автомобілів спеціальної серії відсилає до року появи моделі на ринку – 1969-го. Тоді, наприкінці 60-х, дизайнер марки Рой Гейнс заявив, що з виходом універсала Clubman на ринок “зникло переконання, що тільки потворні речі можуть бути функціональними”. Напередодні появи Clubman Final Edition у компанії відзначають, що ця модель залишається “найбільш універсальною і практичною в лінійці MINI”.


Сlubman, яким ми його знали останні кілька років, відходить у минуле – MINI незабаром зніме з виробництва модель актуального покоління. Але перш, ніж це станеться, універсал отримає “прощальну” спецверсію Final Edition.

Останні новини:  Porsche Boxster показав усім, як треба проходити “лосиний” тест

Для неї будуть доступні три ексклюзивні кольори кузова в поєднанні з мідним оздобленням і смугами з боків у мідному ж відтінку. А на задній стоці буде вказано порядковий номер автомобіля – “1 з 1969”. Така ж номерна табличка з’явиться і в салоні. Сам же салон виконаний у темно-зеленому кольорі Sage Dark Green з мідними акцентами.

Останні новини:  Представлено нове покоління спорткара Aston Martin DB (Фото)

У технічному плані все, як у стандартного Сlubman: дволітрова “турбочетвірка” на 192 кінські сили, передній або повний привід, а на деяких ринках і дизельна модифікація. На вибір запропонують Cooper Сlubman і Cooper S Сlubman.
Відомо, що щонайменше 100 автомобілів обмеженої серії будуть продані у Великій Британії, там ціни на новинку починаються від 37 тисяч фунтів стерлінгів.

Останні новини:  Volkswagen продовжує зазнавати збитків через Дизельгейт

Тим часом, MINI готується до запуску Countryman третього покоління. Уже відомо, що наступна генерація моделі з’явиться на ринку і з паливними, і з електричними силовими установками. Причому батарейних модифікацій виявиться мінімум три: E, SE і JCW. Базовий електрокросовер розвиватиме 190 кінських сил, а повнопривідна версія матиме двомоторну систему потужністю 272 кінські сили.

nnews.com.ua