Експерт розповіла, які продукти не можна їсти вже після 30 років - Новини Ю

Експерт розповіла, які продукти не можна їсти вже після 30 років

04.04.2023   10:00    1520

Виявляється, випиваючи каву з льодом через соломинку, ви робите крок на шляху до старіння.

Сумно, але життя вносить свої корективи навіть у тому випадку, якщо ви почуваєтеся здоровим та повним сил та енергії. Організм не перестає змінюватися, саме тому неможливо їсти все, що хочеться і при цьому залишатися здоровим і худим, особливо після 30 років. Справа в тому, що з віком метаболізм уповільнюється, а травна система вже важко справляється з перетравленням шкідливої ​​їжі. Всі ці проблеми та збої в роботі організму відбиваються на здоров’ї та зовнішньому вигляді людини. Дієтолог  Дана Лі Сміт розповіла, які продукти необхідно виключити з раціону після 30 років, щоб у зрілому віці залишатися у чудовій фізичній формі.

Останні новини:  Названа найшкідливіша каша для людей похилого віку: цю страву потрібно виключити з раціону

ЙОГУРТИ

Відмовившись від солодощів, не думайте, що убезпечили себе від шкідливої ​​їжі, повідомила експерт. Насправді цукор міститься у менш очевидних продуктах, таких як хліб, кетчуп і навіть ароматизовані йогурти, рівноцінні 1 креманці морозива.
При вживанні великої кількості цукру, ви не тільки піддаєте себе зайвій вазі, передчасному старінню, але й ризику розвитку цукрового діабету. Відмовтеся від штучних підсолоджувачів, цукерок та продуктів, у складі яких міститься цукор, або скоротите їх кількість до мінімуму, щоб полегшити роботу вашого організму.

ГАЗУВАННЯ ТА АЛКОГОЛЬ

За словами фахівця, варто відмовитися і від солодкого газування та алкоголю, оскільки у напоях містяться канцерогенні барвники, які викликають онкологічні захворювання. Крім того, при вживанні алкоголю посилюється потяг до нездорової їжі та погіршується сон. «Бесонні ночі через споживання великої кількості міцних напоїв викликають неконтрольовану потяг до вуглеводів і цукру», — попереджає дієтолог.

Останні новини:  Лікарі назвали корисні продукти для гіпертоніків і гіпотоніків

РОГАЛІКИ ТА БІЛИЙ ХЛІБ

Споживаючи білий хліб, випічку, рогалики та макаронні вироби не з цільного зерна, ви постачаєте організм шкідливими речовинами, що прискорюють процес старіння. Інша справа – цільнозерновий хліб. Він не тільки нормалізує рівень цукру в крові, а й допоможе підтримати вагу в нормі і навіть схуднути, особливо при дотриманні дієти чи правильного харчування.

Останні новини:  Лікарка перерахувала симптоми, які вимагають негайного звернення до онколога

КАВА З ЛЬОДОМ

Дієтолог впевнена, випиваючи каву з льодом, ви робите крок на шляху до старіння. Справа в тому, що вживання дуже великої кількості кофеїну впливає на якість сну, під час якого відбувається процес відновлення клітин шкіри. Відповідно, порушивши процес занурення в сон, ви сприяєте появі зморшок і передчасно піддаєте себе старінню.
Замість того, щоб щодня споживати знежирену каву з льодом, випивайте гарячий зелений чай, який може запобігти появі зморшок, борючись із запаленням та підвищуючи еластичність шкіри, підсумувала експерт.


womanlife.kyiv.ua