Для Китаю рф стала головним ринком збуту своїх автомобілів - Новини Ю

Для Китаю рф стала головним ринком збуту своїх автомобілів

01.04.2023   20:00    1004

 

 

Вторгнення росії та санкції по відношенню до неї, схоже, виявилось дуже навіть вигідними для Китаю. Принаймні, якщо говорити про продажі нових автомобілів. Адже за підсумками перших місяців 2023-го року, саме московія вийшла на 1 місце за експортом китайських машин. Також нагадаємо, що відроджений бренд Москвич випускає китайські авто, але з іншим шильдиком.

Останні новини:  Експерт розповів, коли права та техпаспорт потрібно передавати до рук поліцейському

Ба більше, за січень-лютий росія «накупила» майже 80 000 китайських авто, що становить фактично половину торішнього експорту Китаю до рф. Таким чином, московія вже стала головним споживачем «китайців». На другому місці – Мексика, на третьому – Бельгія.

У статтях китайських медіа зазначається, що крім легкових автомобілів значно зросли постачання до рф тракторів та вантажівок, але точні дані не наводяться.

Останні новини:  В Україні відбувається маніпуляція із запасами палива: що відбувається насправді

Генеральний секретар Асоціації пасажирських перевезень Піднебесної, прогнозує: нинішнього року всі західні, японські та корейські бренди остаточно залишать росію, і Китай швидко заповнить прогалини в постачанні. Висновки? Робіть самі…
topgir.com.ua