Новий Renault Clio 2024 року: зовнішність, двигуни та все, що відомо про французьку модель - Новини Ю

Новий Renault Clio 2024 року: зовнішність, двигуни та все, що відомо про французьку модель

22.03.2023   19:21    1220

Кілька тижнів тому в мережу потрапила перша фотографія, яка розкриває зовнішність серійного Renault Clio 2024 після планового рестайлінгу.

На підставі цього знімку незалежний дизайнер відтворив французьку модель у тому вигляді, в якому вона, ймовірно, надійде на ринок.

Судячи з зображень, Clio переживе досить глибоку модернізацію (фото: carscoops.com).

Renault Clio 2024


Однак автомобіль загалом збереже впізнавану зовнішність. Хетчбек отримає відносно вузьку головну оптику, від якої вниз відходять «ікла», виконані у вигляді світлодіодних стрічок. Решітка радіатора виглядає компактнішою, хоча і вона зберегла знайомі обриси. Передній бампер відрізняється агресивним виконанням. Цей ефект підкреслюють загострені краї довгого повітрозабірника.

Останні новини:  Відомий виробник шин скинув російський баласт

Renault Clio 2024

Інтер’єр

Згідно інформації, що надходить, компанія Renault уникне радикальних змін у конфігурації салону. Зокрема, Clio повинен зберегти колишню комбінацію з вертикального сенсорного монітора і цифрової панелі приладів, що стоїть окремо. Їх діагональ відповідно становить зараз 9,3 та 10,2 дюйма.
Але не виключено, що Renault розширить можливості для персоналізації автомобіля, збільшивши кількість оздоблювальних матеріалів та декоративних вставок. На додаток до цього покупцям запропонують оновлене програмне забезпечення та більше водійських помічників.

Останні новини:  Volkswagen продовжує зазнавати збитків через Дизельгейт

Renault Clio 2024

Технічка

Очікується, що у початковій версії Clio з’явиться літровий турбомотор. За доплату покупцям запропонують 1,3-літровий наддувний двигун, який поєднується зі стартер-генератором та повноцінний гібрид. Останній базується на «атмосфернику» об’ємом 1,6 літра та двох компактних електроагрегатах.

avtosota.com