Забули, що у Мірзояна і Соболєва вже є сім’ї: хто ті жінки, у яких Матвієнко і Падалко відбили чоловіків - Новини Ю

Забули, що у Мірзояна і Соболєва вже є сім’ї: хто ті жінки, у яких Матвієнко і Падалко відбили чоловіків

24.03.2023   00:43    1469

Яким би сильним не було кохання, ніхто не застрахований від розставання. На жаль, не існує панацеї від розлучень. Зіркам вдвічі важче переживати розрив із другою половинкою через те, що вони знаходяться під прицілом мільйонів людей. І як би вони не намагались приховати подробиці свого особистого життя, все дарма. Від прихильників та засобів масової інформації нічого не приховаєш.


Так сталося із дружинами Арсена Мірзояна та Єгора Соболєва. Попри те, що зірки не охоче афішували деталі розлучення, дещо все ж відомо. То ж кого вони проміняли на Тоню Матвієнко та Марічку Падалко?

Останні новини:  Брітні Спірс вперше за багато років зустрілася з мамою

Колишня жінка Арсена Мірзояна

Після офіційного оголошення стосунків Арсена Мірзояна із співачкою Тонею Матвієнко, на новоспечену пару обрушився шквал критики та хейту. З точки зору прихильників зірки, його шлюб із колишньою дружиною розірвався виключно через роман із Тонею Матвієнко на телешоу “Голос країни”. Втім, за словами чоловіка, розлад із дружиною у них був щедо зустрічі із Тонею.

Колишня дружина Мірзояна Анна
Колишня дружина Мірзояна Анна

Тож хто вона така? Колишню кохану Мірзояна звати Анна. Вона не надто медійна особа, й публікації у її соціальних мережах доволі стримані. Відомо, що вона народила співаку двоє синів, із якими Арсен не переривав спілкування й активно проводить час. Також відомо про те, що Мірзоян окрім тісного спілкування із дітьми, має непогані взаємини із колишньою дружиною. Через те, що Анна не давала жодних гучних коментарів, стосовно розлучення, можна припустити, що це було взаємним рішенням і Тоня Матвієнко тут ні до чого.

Останні новини:  Рослина, від якої колорадські жуки «розбіжаться в паніці»

Колишня друга половинка Єгора Соболєва

Тут історія також заслуговує на окремий серіал. На момент, коли депутат та громадський діяч Єгор Соболєв закохався в телеведучу Марічку Падалко, а вона в нього, обидва ще перебували в стосунках. Дівчина довго не наважувалась розповісти про свої таємні стосунки нікому, окрім своєї бабусі. Вона, в свою чергу, підтримала онуку в такій скрутній ситуації.

Останні новини:  Чому кисне котлетний фарш і що потім із цим робити: не викидати ж
Марічка Падалко із чоловіком Єгором Соболєвим
Марічка Падалко із чоловіком Єгором Соболєвим

Що стосується колишньої дружини Соболєва, то відомо лише її ім’я — Анна Цуканова. У шлюбі у подружжя народилась донька Аліса. Прикметно, що після розлучення батько не припинив тісне спілкування із дівчинкою. Ба більше, Анна не ставиться вороже до Марічки Падалко і навіть підтримала її під час знайомства із батьками колишнього чоловіка.
sensatsiya.com