Яким буде кросовер Honda CR-V 2024 модельного року - Новини Ю

Яким буде кросовер Honda CR-V 2024 модельного року

16.03.2023   18:33    905

Модель Honda CR-V 2023 є, можливо, головним для японської марки продуктом. Багато в чому це підтверджується тим, що компанія часто випробовує нові технології саме на цьому автомобілі. Крім того, кросовер протягом багатьох років залишався одним із найбільш затребуваних у своєму класі.

Так, нещодавно закордонні ЗМІ опублікували статистику, за якою 25% американців розглядають до купівлі автомобілі з електродвигуном. При цьому те ж саме опитування показало, що Honda CR-V з гібридною установкою дуже часто фігурує в подібних запитах. Більше того, вона поступається лише Toyota RAV4. За обсягом продажів стандартних версій обидва кросовери також займають відповідно друге та перше місця (фото: Honda).


Honda CR-V 2024

Однак важливе інше. Компанія Honda збирається в 2024 році запустити у виробництво на території США нову модифікацію CR-V, яка, як очікується, збереже знайомий кузов.

Останні новини:  Електромобілі Ferrari будуть дуже дорогими

Японський виробник зараз продовжує розробку системи паливних елементів за безпосередньою участю інженерів General Motors

Це нововведення вперше буде реалізовано саме у CR-V. Заявлено, що нова система виявиться у троє дешевшою, ніж аналогічна технологія, яку раніше використовували на моделі Clarity.
Важлива особливість саме майбутньої Honda CR-V полягає в тому, що кросовер оснастять модулями, що підключаються. Тобто кросовер зможе їздити за рахунок енергії, що накопичується в акумуляторах при підзарядці. Це зробить японську модель більш універсальною, оскільки сьогодні у всьому світі інфраструктура із заправки водневим паливом недостатньо розвинена.

Технічні характеристики нової версії CR-V поки що не озвучені. Але представники Honda зауважили, що при розробці автомобіля вдалося знизити витрати за рахунок використання оригінальних матеріалів для електродів та покращення структури герметизації паливних осередків. Крім того, були проведені роботи з підвищення продуктивності автомобіля, стійкості до корозії та низьких температур.

Останні новини:  Назвали двигуни, з якими автомобілі можуть відходити 500 000 км без капремонту
Honda CR-V 2024

Також CR-V став прототипом для принципово нового гоночного кросовера, що дебютував наприкінці зими

Однак представлена ​​модифікація японської моделі лише віддалено нагадує прототип. Справа в тому, що кросовер отримав двері-«метелики», трубчасте шасі (воно служить основою), масивні розширювачі колісних арок, величезний спойлер ззаду, передній бампер з великим повітрозабірником та багато іншого. Низ такого CR-V повністю виготовлений із вуглецевого волокна.

Представлена ​​спортивна версія кросовера комплектується гібридною установкою. До її складу увійшов 2,2-літровий двигун V6 із подвійним турбонаддувом, який встановлюється на місці другого ряду сидінь. У комплекті з електродвигунами віддача такого гібрида була доведена до 800 к. с. Honda повідомила, що такий варіант CR-V випущено в єдиному екземплярі, тому ціна на нього не озвучена. Ця модель, за словами представників японської компанії, є своєрідною пересувною лабораторією. Тобто, деякі рішення, реалізовані в цьому кросовері, пізніше можуть бути перенесені на серійні автомобілі.

Останні новини:  Для водіїв хочуть запровадити нову систему покарань за порушення ПДР

Honda CR-V 2024

Не забуває Honda розвивати стандартний CR-V. Так, нещодавно з’явилася інформація про те, що в США кросовер вийде із новою модифікацією LX, яка стане для нього базовою. У цій версії відсутні електропідігрів передніх крісел та бездротова зарядка. Замість 18-дюймових коліс Honda встановить 16-дюймові. Але таке рішення дозволить компанії знизити початкову ціну на кросовер приблизно на 2 тисячі доларів, що за умов дуже високої конкуренції в сегменті є важливим рішенням.


avtosota.com