Як зробити домашні пельмені ще смачнішими: прості хитрощі - Новини Ю

Як зробити домашні пельмені ще смачнішими: прості хитрощі

23.03.2023   22:10    767

Якщо хочете, щоб гості, що зібралися за обіднім столом, ще й ще просили добавки домашніх пельменів, при їх приготуванні варто вдатися до маленьких хитрощів. Насамперед варто нагадати «великі істини» у готуванні пельмешок.


Так, м’ясо для них має бути свіжим. Найкраще, якщо воно буде охолодженим, а не розмороженим. Найсмачніший фарш виходить із суміші яловичини та жирної свинини. Любителям курки в начинку варто додавати м’якоть курячих стегон.

Останні новини:  Дуже простий і надзвичайно смачний сніданок: рецепт кокосових вафель на рисовому борошні

Для того щоб пельмені вийшли надзвичайно соковитими, додайте до фаршу цибулю, точніше, не так – дуже багато цибулі – приблизно 30% від загальної маси.

Тепер, коли необхідні знання освіжилися в голові, можна приступати і до розкриття тих секретів, заради яких ми з вами тут зібралися.

Так, перша хитрість полягає в тому, щоб додати у фарш та тісто цукор. На 4 склянки борошна достатньо однієї чайної ложки цукрового піску. Та ж кількість знадобиться і на кілограм фаршу.

Останні новини:  Ідеальний крем: чим замінити загусник
Друга рекомендація полягає в тому, щоб не класти в пельмені часник. Після заморозки, що супроводжується наступним варінням, у м’яса з’являється неприємний присмак, який псує смак пельменів.