Як висушити гриби в духовій шафі і не зіпсувати продукт - Новини Ю

Як висушити гриби в духовій шафі і не зіпсувати продукт

22.03.2023   18:40    444

Сушені гриби суттєво відрізняються за смаком та ароматом від морожених, маринованих чи засолених. Зробити в домашніх умовах заготовки на зиму можна за допомогою духової шафи. Читайте далі у статті покроковий процес сушіння грибів.


Як це зробити

Гриби треба ретельно промити. Ніякого піску чи бруду не повинно бути. Не вимочуйте гриби у воді. Вони швидко вбирають вологу, тому просушити потім буде дуже складно. Для кращого ефекту використовуйте губку для миття посуду. Нею зручно знімати бруд з грибів.

Останні новини:  Класичний рецепт пасти Болоньєзе

Просушіть вимиті та почищені гриби. Наріжте їх тонкими пластинками. Деко застеліть пергаментом. Викладіть гриби в один шар. Духовку сильно не розігрівайте. Має бути не більше 40 градусів. Рекомендовано з режимом вентиляції. На всякий випадок привідкрийте духовку.

На сушіння потрібна приблизно 1 година. Щоб гриби не підгоріли, перегортайте їх. Через годину температуру в духовці можна підвищити до 50 градусів. Продовжуйте сушити ще протягом 3 годин.

Останні новини:  Які 5 помилок при приготуванні картоплі роблять молоді господині

Періодично переглядайте гриби на деко. Деякі екземпляри можуть висохнути раніше інших. Їх треба забрати. На наступний день всі гриби викладіть ще раз на деко та повторно відправте на 20 хвилин в духовку при температурі 50 градусів. Тепер вони точно будуть готові до тривалого зберігання.