Як спілкуватися з чоловіком про гроші, щоб він не замислювався про вашу меркантильність - Новини Ю

Як спілкуватися з чоловіком про гроші, щоб він не замислювався про вашу меркантильність

18.03.2023   11:03    373

Слідуйте поданим нижче правилам.

Уміння говорити з чоловіком на будь-яку тему — це вкрай корисний навик для будь-якої жінки. Психологи розповіли, як правильно потрібно спілкуватися з обранцем про гроші, але не виглядати при цьому меркантильною, інформує Ukr.Media.


Забудьте про почуття провини

Чоловік бачить це в вас, тому в більшості випадків дає негативну відповідь на прохання про фінансову допомогу. Це стосується як тих пар, які разом багато років, так і тих, хто недавно почали свої відносини. Тут важливо пам’ятати про те, що гроші — це не зло і не добро. Це просто одна з форм сили, якою ми ділимося один з одним. Пам’ятайте про це наступного разу, коли попросите свого чоловіка про нову сукню. Це допоможе подолати почуття провини.

Останні новини:  Що принесе більше користі – макарони чи локшина: правду знають лише одиниці

Не робіть натяків

Психологи нагадують про те, що чоловіки натяків не розуміють від слова зовсім. Навіть якщо йому сказати, що ваше пальто прийшло в непридатність, він все одно не відразу прийде до усвідомлення того, що вам потрібне нове. Більш того багато чоловіків сприймають жіноче спілкування натяками як маніпуляції. Їм починає здаватися, що жінка меркантильна і щось приховує. Вам на користь це точно не піде.

Останні новини:  10 знаменитостей, які буквально - скалічили собі обличчя наркотиками
Не вимагайте гроші, не погрожуйте

У жодному разі не кажіть щось типу: “Ти хочеш, щоб я виглядала як неохайна тварина або хочеш, щоб я була красивою? Тоді дай мені грошей на нові речі”. Чоловік не хоче бути підкаблучником. Він хоче бути сильним. Якщо йому наказувати або змушувати його, це, навпаки, тільки відіб’є бажання допомагати вам фінансово. Багато примудряються маніпулювати відносинами в цілому, кажучи, що якщо не буде грошей, то не буде і відносин. Це абсолютно неприйнятно.

Корисна порада. Вибирайте тих чоловіків, які спочатку готові в вас вкладатися. Якщо ви бачите, що той чи інший представник сильної статі не хоче оплатити рахунок в ресторані або за свій рахунок запросити вас в кіно, то це точно означає, що з ним не варто формувати відносини. Точніше, ви можете стати з ним парою, але не розраховуйте на те, що він робитиме вам подарунки і ділитися з вами своїми грошима.

Останні новини:  Даша Квіткова показала серію знімків із сином, які зачарували Мережу
Навчіться фільтрувати чоловіків, вибираючи собі гідного супутника, щоб не довелося йти на якісь хитрощі заради грошей.


news-xl.net