Як приготувати рубіновий борщ, а не блідий буряковий суп: 3 хитрощі - Новини Ю

Як приготувати рубіновий борщ, а не блідий буряковий суп: 3 хитрощі

17.03.2023   08:30    1032

Рубиново-червоний, ароматний та апетитний борщ – мрія кожного кулінара, який прагне вдосконалювати свою майстерність. Є кілька хитрощів, які допоможуть наблизитись до ідеалу. Цими нюансами керуються досвідчені господині та шеф-кухарі.

Не смажити, а тушити

Є негласне правило: роздільне приготування буряків та моркви з цибулею. Але його, за бажанням, можна порушити. Основний секрет у тому, щоб буряк не смажився, а неквапливо тушився.

Останні новини:  Одне яйце і трохи масла: рецепт хрумкого і запашного печива за пів години

Овочі пасерують в олії або на будь-якому жирі. Роблять це акуратно, щоб буряк не смажився. Після щадного пасерування додають бульйон або гарячу воду, щоб буряк був злегка покритий. Заправка по консистенції має нагадувати соус.

За бажанням, на даному етапі буряки з’єднують з цибулею та морквою.

Томат та цукор

Помідор допоможе зберегти насичений колір. Але додавати томат варто до буряків, що томляться. Підходять як свіжі помідори, і соус. Цукор теж до певної міри допомагає зберегти буряковий колір.

Останні новини:  Ні грама м’яса в цих котлетах: гості довго вгадуватимуть, з чого ці биточки
Капуста

Якщо невчасно ввести капусту, то борщ стане набагато світлішим і вся праця буде даремною. Овочі не можна додавати в кінці, інакше про рубіновий колір можна не мріяти.

Капусту вводять до картоплі або разом із нею. Можна трохи пізніше, щоб вона була хрумкою. Але страва буде зіпсована, якщо додати капусту у фіналі.

Останні новини:  Панський дерун з шинкою та капустою: рецепт української страви для всієї родини


pixelinform.com