Водій із Києва придумав, як уникнути евакуації за порушення ПДР - Новини Ю

Водій із Києва придумав, як уникнути евакуації за порушення ПДР

18.03.2023   17:31    1125

З самого початку появи евакуаторів у Києві водії почали шукати способи, як можна уникнути покарання за неправильне паркування. Так, свого часу люди сідали на авто, застрибували в автомобіль на ходу, прив’язували авто ланцюгом до паркану і це далеко не повний перелік “лайфхаків” водіїв. Водночас деякі водії не здаються і намагаються вигадати черговий інноваційний спосіб, який допоможе їм уникнути відповідальності.

Останні новини:  На українські АЗС прийшла партія підозрілого палива

Днями вдалося зафільмувати, як евакуатор вже занурив автомобіль на платформу і готувався їхати на штрафмайданчик, як чоловік застрибнув на платформу і швидко замінив номерні знаки на сині, які зі звичайного авто роблять авто поліції. Попри хитрість і швидку зміну номерів вже на евакуаторі, білу Skoda все ж таки відвезли на штрафмайданчик.

Останні новини:  В ЄС дозволять продаж автомобілів з ДВЗ після 2035 року, якщо вони перейдуть на електронне паливо

Зазначимо, що всі подробиці цієї історії, на жаль, невідомі. Так, з одного боку, чоловік міг мати підроблені номери поліції на своєму авто, щоб уникати евакуацій та інших неприємних ситуацій. З іншого боку, до цього на авто могли стояти так звані номери прикриття, які потрібні оперативникам поліції для службового користування, але тоді залишається питання, чому про це не знали представники інспекції з паркування.

Останні новини:  Чи може поліцейський фіксувати порушення ПДР на власний смартфон
Нагадаємо, що нещодавно депутати запропонували заборонити евакуацію автомобілів в Україні на час війни.


nnews.com.ua