В Україні запустили сайт, де віртуально продають російські міста - Новини Ю

В Україні запустили сайт, де віртуально продають російські міста

17.03.2023   06:41    897
Кошти з продажу кожного міста відраховуються для допомоги ЗСУ та постраждалим у війні.

В Україні запрацював сайт, де можна віртуально придбати місто на території Російської Федерації. 80% коштів, отриманих від продажів на сайті RussiaGoodbuy, скерують на потреби української армії та постраждалих від війни.


«russiagoodbuy — це сайт з продажу територій росії. Наскільки це реально? Реальніше ніж їхні референдуми на окупованих територіях. Кожна ваша покупка це донат, який реально піде на потреби країни. Самі вирішуйте, що робити із містом, яке ви придбали. Але майте на увазі, можливості обмежені, як і життя на росії», — зазначено в описі ресурсу.

Останні новини:  Забавні собаки, на яких неможливо гніватися (ФОТО)

Сайт запустив радіоведучий та комік Данило Білий.

За кілька днів на платформі продали 2365 російських міст на загальну суму 15 391 доларів. Користувачі сайту отримують електронний сертифікат про купівлю частини території країни-агресора, і можуть перейменувати придбане місто можна перейменувати.
Придбати Москву на сайті поки що не можливо. Проте користувачі можуть купувати інші міста, які не висвітлюються на віртуальній карті, заповнивши спеціальну анкету.

Останні новини:  Співочий тюлень став новою зіркою Мережі (ВІДЕО)

Як повідомив автор ідеї MediaSapiens, на сьогодні як донати у такий спосіб вдадося акумулювати 12 313 доларів. Вони підуть на потреби ЗСУ, реабілітацію військовослужбовців, для допомоги постраждалим від війни та тваринам, — користувачі самі обирають напрямок благодійності.

Фото: russiagoodbuy.com

ms.detector.media