В Україні введуть нові правила продажу вживаних автомобілів - Новини Ю

В Україні введуть нові правила продажу вживаних автомобілів

24.03.2023   00:21    935

У Верховній Раді від 06.03.2023 року зареєстровано законопроект № 9083 Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами суб’єктами господарювання, які поставлені на облік у Головному сервісному центрі МВС.

Він має забезпечити прозорість ведення бізнесу в сфері торгівлі вживаними транспортними засобами (ТЗ), спрощення державних бюрократичних процедур, захист прав продавців і покупців, повідомляє ligazakon.net.

Останні новини:  Пальне стане дорожчим: коли і на скільки подорожчає заправка авто

Що передбачає законопроєкт

Законопроєктом пропонують звільнити суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю ТЗ та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, і поставлені на облік у Головному сервісному центрі МВС, від обов’язку перереєстровувати на себе вживані ТЗ, які були придбані як товар для їх наступного продажу кінцевим споживачам.

Останні новини:  В Україні з’явився найдешевший кросовер Subaru — ціни та фото

Також передбачається звільнити таких осіб від обов’язку подавати до сервісних центрів МВС документи з відміткою відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки про взяття на військовий облік (зняття з військового обліку) вживаних ТЗ, які були придбані для подальшого продажу.
Автори проекту, серед яких нардепи Д. Гетманцев та Я. Железняк, кажуть, що дані правила продажу вживаних автомобілів діють у розвинених західних країнах, де автодилери без будь-яких обмежень можуть скуповувати вживані автомобілі для подальшого продажу без їх державної перереєстрації на себе. Такі авто реєструють уже на кінцевого покупця.

Останні новини:  Китайці презентували нову технологію батарей, яка надасть електромобілям запас ходу 1000 км


Аmpercar.com