Усе йде за планом: у мережі відреагували на рішення Гааги про арешт Путіна фотожабами та мемами - Новини Ю

Усе йде за планом: у мережі відреагували на рішення Гааги про арешт Путіна фотожабами та мемами

18.03.2023   20:00    4667

Видача міжнародного ордера на арешт кремлівського диктатора Володимира Путіна Міжнародним кримінальним судом у Гаазі (Нідерланди) стала гучною подією, яка активно обговорюється в мережі. Інтернет-користувачі створили тематичні фотожаби та меми.

Деякі із сарказмом запитують, чи продовжує російська війна проти України “йти за планом”, інші цікавляться, чи буде Путін зарекрутований у ПВК “Вагнер”, як багато російських зеків (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).


У Путіна все за планом?
Ордер на арешт Путіна надихнув користувачів мережі на створення мемів

Один із користувачів Twitter, аккаунт якого названий “Путін-у-Гаазі”, пожартував: “Шукаю хорошого адвоката”.

У мережі сміються з президента РФ, якого хочуть заарештувати
Путін – злочинець
Інтернет гуде після рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі
Усе йде за планом: у мережі відреагували на рішення Гааги про арешт Путіна фотожабами та мемами
Путіна чекає на арешт
Інтернет-мем про Путіна-кримінальника

“Нравіться – нє нравіться, тєрпі…” – написав у Telegram п’ятий президент України Петро Порошенко. Нагадаємо, що цю фразу раніше сказав сам Путін щодо нашої країни.

Усе йде за планом: у мережі відреагували на рішення Гааги про арешт Путіна фотожабами та мемами

Нагадаємо, що глава Кремля 17 березня 2023 року отримав офіційний статус підозрюваного у скоєнні міжнародного злочину – незаконного примусового переміщення українських дітей з окупованих територій України до РФ.

Останні новини:  Влаштували пікнік: в Африці під час сафарі крокодил вкрав холодильник у туристів (відео)Суд також видав ордер на арешт російської уповноваженої з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

Римський статут Міжнародного кримінального суду підписали та ратифікували 122 держави світу. Це всі країни Європи, вся Південна Америка, Таджикистан, Афганістан, Бразилія, Нігерія, Південна Африка, ЦАР та інші. Путін (як і Львова-Бєлова) не зможе їх відвідувати, оскільки там фігурантів мають затримати й передати до суду.

Які країни підписали Римський статут Міжнародного кримінального суду

Попередньо, одним із доказів у розслідуванні послужило відео, зняте російською пропагандою, де Львова-Бєлова зізналася, що завдяки Путіну незаконно всиновила дитину, яка проживала на сході України, але була вивезена окупантами до Росії.

Останні новини:  Захопили будівлю: в Канаді навала скунсів зірвала заняття у школі (відео)

obozrevatel.com