Українські військові знищили ворожий міномет "Тюльпан" поблизу Мар'їнки (відео) - Новини Ю

Українські військові знищили ворожий міномет “Тюльпан” поблизу Мар’їнки (відео)

22.03.2023   17:09    996

Українські військові на Донеччині виявили та знищили російський самохідний важкий міномет 2С4 “Тюльпан”. Техніка окупантів розташовувалася поблизу Мар’їнки.

Ліквідувати “Тюльпан” змогли бійці 79-ї десантно-штурмової бригади спільно з воїнами 55-ї артилерійської бригади ЗСУ. Про це повідомив військовий оглядач Пол Джавін (Paul Jawin) у Twitter.


“Спільна робота аеророзвідки 79-ї десантно-штурмової бригади та артилерії 55-ї артилерійської бригади ЗСУ. У Мар’їнці Донецької області знищено російський 240-мм самохідний важкий міномет 2С4 “Тюльпан”, – йдеться у повідомленні.

Останні новини:  В Одесі п'яна 16-річна дівчина викрала авто та потрапила в аварію (відео)




На відео можна побачити, як аеророзвідники виявили ворожу техніку, а вже на наступних кадрах показано знищення міномета. Внаслідок влучання снарядів, бойова машина загорілася, що призвело до детонації боєкомплекту.

Точний час та місце знищення ворожого “Тюльпана” не повідомляється з міркувань безпеки.