У США торнадо практично зрівняв із землею ціле місто, загинули 23 людини (відео) - Новини Ю

У США торнадо практично зрівняв із землею ціле місто, загинули 23 людини (відео)

27.03.2023   07:31    852

Потужний торнадо практично зрівняв із землею місто Роллінг-Форк у центральній частині штату Міссісіпі. Представники екстрених служб повідомили, що 23 людей загинули, десятки отримали поранення, їх діставали з-під завалів зруйнованих будинків, передає The New York Times.

Шторм обрушився на штат Міссісіпі пізно ввечері у п’ятницю. Багато будівель, приватних будинків і підприємств, зруйновані, дерева вирвані з коренем.

Останні новини:  Воїни ЗСУ атакували російську техніку і піхоту (ВІДЕО)

Центр руйнувань знаходився у місті Роллінг-Форк в окрузі Шаркі. Мер міста Елдрідж Вокер сказав: “Мого міста більше немає”.

Офіс Національної метеорологічної служби в Джексоні, штат Міссісіпі, повідомив: “Зараз ми не впевнені, чи це був один великий торнадо, який викликав всі збитки, або він піднявся, а потім скинув новий”.

Трохи менше 100 000 споживачів електроенергії в Алабамі, Міссісіпі та Теннессі все ще залишаються без електрики, деякі з найбільш постраждалих округів майже повністю знеструмлені.

Останні новини:  Гірсько-штурмовий батальйон ЗСУ вдало полює на рашистів. ВІДЕО
Аарон Рігсбі, відеооператор та мисливець за торнадо, сказав в інтерв’ю, що спостерігав, як торнадо перетворився з “маленького конуса” на “величезний клин”. За словами Рігсбі, після того, як торнадо обрушився на Роллінг-Форк, він ходив містом від дверей до дверей, рятуючи людей, які потрапили в пастку.