У США директорку звільнили після того, як батьки припустили статую Давида "образливою" - Новини Ю

У США директорку звільнили після того, як батьки припустили статую Давида “образливою”

26.03.2023   09:46    552

Відразу троє батьків поскаржилися на урок історії мистецтва в шостому класі, заявивши, що, можливо, найвідоміша скульптура у світі має еротичний характер. Хоуп Карраскілла пропрацювала лише один рік.

Хоуп Карраскілла змушена була залишити посаду директора школи в Таллахассі, штат Флорида, після того, як деякі батьки назвали статую Давида авторства скульптора Мікеланджело та інші значущі роботи у сфері мистецтва “образливими”. Про це розповідає Daily Mail.

Останні новини:  Кадри зустрічі котика і білки розсмішили людей
Відразу троє батьків поскаржилися на урок історії мистецтва в шостому класі, заявивши, що, можливо, найвідоміша скульптура у світі має еротичний характер. Двоє з них сказали, що хотіли б, щоб їх попередили, що дітям покажуть зображення статуї. Ще один заявив, що це “порнографія”.

Тепер стурбовані батьки вимагають, щоб їм давали право попереднього голосування з будь-якої теми чи уроку, який може бути визнаний “спірним”.

Останні новини:  Песик відволік кошеня своїм хвостиком, щоб з’їсти його обід

“Права батьків понад усе, і це означає захист інтересів усіх батьків, чи то один, 10, 20 чи 50”, — заявив президент шкільної ради Барні Бішоп.

Жінка, статуя, Давид Мікеланджело, скульптура, мистецтвоFullscreen
Хоуп Карраскілла пропрацювала на своїй посаді лише один рік
Фото: колаж Фокус

Хоуп Карраскілла пропрацювала лише один рік. Статуя була серед творів мистецтва, що вивчаються під час уроків мистецтва епохи Відродження для учнів 11 і 12 років. Створена між 1501 та 1504 роками, вона вважається найбільшою скульптурою у світі.

Останні новини:  Інопланетяни знову патрулюють мкс (відео)
Цей інцидент став ще однією точкою спотикання в дебатах навколо американських навчальних закладів. Державні школи у демократичних містах зазнають нападів за впровадження ліберальних навчальних програм без згоди батьків та за пропаганду прогресивних змін у політиці щодо трансгендерних дітей.