У "Сімпсонах" висміяли Путіна, який "знищує історію для захисту", та його довгий стіл - Новини Ю

У “Сімпсонах” висміяли Путіна, який “знищує історію для захисту”, та його довгий стіл

23.03.2023   19:33    2804

У 16-й серії 34-го сезону мультсеріалу “Сімпсони” висміяли главу РФ Володимира Путіна, його диктаторську політику та довгий стіл для переговорів. Сценаристи комедії створили алюзію на тирана, яку з легкістю розпізнали глядачі з України.

Сюжет епізоду обертається навколо одного з ключових героїв Кірка Ван Хутена, котрому не сподобалася історія, яку викладали в школі. З коментарями до серії можна ознайомитися на сайті Simpson UA (щоб подивитсия фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Останні новини:  Емоційна реакція кота на блискавку потрапила на відео

 

Ван Хутен захопив владу в місті та спалив всі книги, щоб спотворити історію так, як він її бачить. Гаслом диктатора стала фраза “Очистимо історію заради вашого захисту”.

В одному з фрагментів Мардж Сімпсон вирішила привести до тями тирана, але в кабінеті застала його за довгим столом, який вже давно став мемом в мережі та асоціюється з офіційними зустрічами Путіна.

Останні новини:  Відео, на якому п’ятеро кошенят грають з кроликом, потішило глядачівВарто зауважити, що епізод закінчився катастрофою, в якій диктатор Ван Хутен, ймовірно, загинув або опинився під завалами павільйону, де проходив пропагандистський захід.

Українці швидко зрозуміли, які події надихнули авторів сценарію на новий епізод.

obozrevatel.com

Останні новини:  Собака так стежить за немовлям, що навіть рідній матері не дає до нього торкатися