У РФ "винайшли" дрони за $52 тис. проти танків Leopard. В Україні такі коштують $500 - Новини Ю

У РФ “винайшли” дрони за $52 тис. проти танків Leopard. В Україні такі коштують $500

26.03.2023   09:29    581

Російські інженери оцінили свій витвір у $33,5 тисяч за одиницю, а на розробку у них пішло понад $52 тис.

Конструкторське бюро “Спектр” із Новосибірська повідомило про успішні випробування дрона-камікадзе для знищення танків Leopard. Подробицями поділився виконавчий директор організації Андрій Братеньков, передає російський сайт BFM.

Поки західні партнери передають Україні німецькі танки Leopard, які мають гарний захист і бойову силу, росіяни шукають способи боротьби з ними. Вони вважають, що надійним засобом проти важкої бронетехніки стануть FPV-дрони з корисним навантаженням до 1 кг.

Останні новини:  Пустотливий бульдог облив чотириногу подругу зі шланга (ВІДЕО)
За словами Андрія Братенькова, за останні півтора місяць розробники доопрацювали дрони, щоб вони могли піднімати гранати та інші “елементи ураження”. Вони також зробили макети броні та провели вогневі випробування у присутності російських військовослужбовців.

“Показали військовим, у чому ефективність цієї техніки. Наші дрони більш придатні та ресурсні, ніж широко поширені китайські DJI. Ми показали свою техніку у дії, з нашими доводами військові експерти згодні. Тепер все залежить від грошей”, — заявив керівник бюро.

Останні новини:  Щур виконав пісню на губній гармошці і став зіркою

За його словами, на розробку БПЛА співробітники “Спектру” витратили вже близько 4 млн рублів (понад $52 тисяч), а тепер шукають нові джерела фінансування. Вартість серійного зразка оцінили в 2,5 млн. рублів (близько $33,5 тис.). При цьому на знімку, наданому ЗМІ, відображено звичайний FPV-квадрокоптер, зібраний з китайських деталей для комплектування та озброєний протипіхотною осколковою гранатою, яка не загрожує сучасним танкам типу Leopard.

Останні новини:  Собака так стежить за немовлям, що навіть рідній матері не дає до нього торкатися