У наступні 20 років зміниться життя всіх знаків: які сюрпризи готує гороскоп - Новини Ю

У наступні 20 років зміниться життя всіх знаків: які сюрпризи готує гороскоп

24.03.2023   15:30    1869

Астрологи запевняють, що саме маленький та віддалений Плутон матиме цьогоріч найбільший вплив та змінить життя всіх знаків зодіаку. 23 березня Плутон розпочав унікальний перехід у знак Водолія. Історія, яка почнеться цього місяця, продовжуватиме розгортатися та розвиватися протягом наступних двадцяти років.


За словами астрологів слід чекати на трансформації як особистого, так і колективного рівня. Плутон є символом глибини, інтенсивності і таємниць, а також глобальних циклів смерті та відродження. З 2008 року він проходив через знак Козерога, тож це перша зміна знаку за 15 років і перший перехід у Водолія з кінця ХІХ століття. Вихід Плутона зі знаку Водолія відбудеться у 2043-2044 роках.

Овен

Овнам слід підготуватися до фундаментальних змін. Цей період повністю змінить ваше бачення майбутнього і погляди на життя. Зміниться все – думки, цінності, а особливо – оточення. Ви створите нові зв’язки на основі спільних надій і мрій. З багатьма нинішніми друзями ви можете втратити контакт, але нові знайомства сприятимуть вашому зростанню.
Телець

Ваша кар’єра та публічне життя незабаром набудуть нового рівня інтенсивності. Зірки радять готуватися до підвищення професійного рівня. Вам треба взяти повну відповідальність за своє життя. Задумайтеся: що завжди заважало вам досягати вершин та керувати своїм шляхом? Наступне двадцятиліття розпалить ваші амбіції, надихнувши рухатися вперед до своїх довгострокових цілей із різкою та непохитною зосередженістю.

Останні новини:  Як швидко висушити одяг "по науці": перевірені поради на усі випадки

Близнюки

Близнюкам зірки пророкують кардинальні зміни. Подорож Плутона через Водолія повністю змінить вашу особисту систему переконань, дозволяючи вам досліджувати абсолютно нові сфери.
Настає період далеких подорожей, навчання, освіти, нових ідей, перспективних проєктів та високих посад. Зірки радять прийняти свою трансформацію, постійно розширюючи свій кругозір.

Лев

Особисте життя Левів може зазнати кардинальних змін. Ви можете почати новий етап у стосунках. Слід змінити очікування щодо себе та інших. Зірки не радять тікати від проблем. Труднощі зроблять вас сильнішими. Проблеми контролю заважають вам мати глибокі зв’язки із партнером. Ви будете багато часу приділяти роздумам та саморозвитку і, зрештою, ваше життя зміниться на краще.

Діва

Дівам зірки радять звернути увагу на самопочуття. Ви довгий час ігнорували проблеми зі здоров’ям, тож не зволікайте і почніть регулярно відвідувати лікарів. Протягом наступних років ви кардинально зміните своє життя – починаючи від щоденних звичок і закінчуючи питаннями вибору країни або купівлі нерухомості. Продуктивність зробить вас ще сильнішими.

Останні новини:  Стиліст назвав 8 трендів шортів та як їх носити, щоб було стильно цього літа

Терези

Терези – “щасливчики” цього гороскопу. Ви увійдете у натхненну еру свого життя та нарешті відчуєте гармонію, якої так прагнете. Ви маєте багато творчих ідей, тож наступні роки – вдалий час, щоб втілити їх в реальність. Ви будете прагнути до самовираження. У особистому житті також буде затишок, гармонія та злагода.

Скорпіон

Плутон – одна з ваших правлячих планет, тож астрологи попереджають: наступні двадцять років будуть дійсно доленосними. На вас чекають потужні зміни. Особисте життя зазнає серйозних трансформацій. Ви багато втратите, але багато і здобудете. Ви почнете виконувати нові незвичні ролі. Не зациклюйтеся на минулому та спробуйте віднайти свої дитячі мрії. Поступово ви створите міцний фундамент для щасливого майбутнього.

Стрілець

Ваші слова мають силу, але ви дуже рідко говорите перед публікою. Наступні роки змінять ваше бачення комунікації. Вам доведеться вийти з тіні. Бажаючи знайти в усьому глибокий сенс, ви змушені будете “розгрібати” старі проблеми.

Козеріг

Останні новини:  Як позбутися неприємного запаху з одягу: 3 секрети

Плутон “попрощався” з вашим знаком, тож для вас наступні десятиліття пройдуть порівняно стабільно. Зміни ймовірні у фінансовому житті. Ви переглянете свої надмірно матеріалістичні цінності та захочете сфокусуватися на чомусь більш важливому. Наприклад, на родині. Ви навчитеся цінувати те, що маєте.

Водолій

Водолії найсильніше відчують вплив Плутона. Буде шквал емоцій та подій. Ви кардинально зміните погляд на багато речей. Це справжній період внутнішньої та зовнішньої еволюції. Вам захочеться все і всіх контролювати, але, на жаль, це неможливо. Деякі речі та події змінять ваше світосприйняття. Ви вийдете з “плутонівської” ери абсолютно оновленими.

Риби

Для Риб наступне двадцятиліття буде не таким бурхливим, як для інших знаків. Але без глибинної особистісної трансформації не обійтися. Ви будете поглинуті різними практиками вивчення підсвідомого, вам захочеться дослідити минуле, поринути в історію, шукати причинно-наслідкові зв’язки. Ваша інтуїція буде сильною, як ніколи.