У модельному ряду Land Rover з’явиться пікап - Новини Ю

У модельному ряду Land Rover з’явиться пікап

27.03.2023   18:39    565

Ідея пікапа на базі нового Land Rover Defender не зовсім нова, оскільки ми неодноразово про це чули від керівників компанії. Було мало конкретних ознак того, що такий проєкт знаходиться у розробці, але нещодавно головний інженер Defender розмовляв зі ЗМІ і заявив, що це справді дуже хороша ідея.

“Це те, що я особисто хотів би зробити, тому що я думаю, що бренд Defender дуже добре підходить для цих цілей. І ми це бачили, зокрема, в історії Defender”, — сказав Стюарт Фріт, головний інженер компанії Land Rover Defender.


Понад два роки тому, незабаром після запуску відродженого позашляховика, Нік Коллінз, виконавчий директор автомобільних програм JLR, також припустив, що Defender згодом стане “сімейним”. З того часу Land Rover додав до свого асортименту модель Defender 130 з довгою колісною базою, але ми не знаємо, чи мав на увазі Коллінз цю версію чи щось ще в лютому 2021 року.

Останні новини:  Може коштувати життя: водіям назвали найнебезпечніший маневр на дорозі
З задньою вантажною платформою або без неї Defender має великий попит. Виробник нещодавно додав третю зміну на складальну лінію моделі у Словаччині. Фріт сказав Drive, що автовиробник, нарешті, встановив «правильний баланс між попитом і пропозицією» з Defender, що, ймовірно, означає, що він залагодив усі проблеми з постачальниками принаймні на даний момент.

Останні новини:  BYD погрожує подати до суду на Great Wall за наклеп


uamotors.com.ua