Тисячі російських ув'язнених, які воювали у ПВК "Вагнера", будуть помилувані - Новини Ю

Тисячі російських ув’язнених, які воювали у ПВК “Вагнера”, будуть помилувані

22.03.2023   20:29    884

Найближчими тижнями тисячі російських ув’язнених, які воювали у складі ПВК “Вагнера”, швидше за все, будуть помилувані та звільнені, прогнозує британська розвідка.

Міноборони Британії зазначає, що пік вербування ув’язнених у ПВК “Вагнера” припав на осінь 2022 року, коли ув’язненим пропонувалося пом’якшення вироку після шести місяців служби.


“Хоча приблизно половина завербованих ув’язнених, ймовірно, було вбито або поранено, дані з Росії свідчать про те, що угруповання виконує свою обіцянку звільнити тих, хто вижив. Посвідчення, видані звільненим ветеранам “Вагнера”, вказують, що вони були затверджені указом президента Путіна”, – повідомляє британська розвідка.

Останні новини:  Росія висилає сотні німецьких держслужбовців – у Берліні назвали рішення «необґрунтованим»

Тепер, коли ПВК “Вагнера”, ймовірно, заборонили вербувати нових в’язнів, це посилить кадрові проблеми у росіян, прогнозує розвідка.

Також у Лондоні вважають, що раптовий приплив правопорушників, які вчинили найчастіше насильницькі злочини, з нещодавнім і часто бойовим досвідом, що часто травмує, ймовірно, стане серйозною проблемою для російського суспільства військового часу.
Останні новини:  Губернатор Білгородської області заявив, що "попав під обстріл"


newformat.info