Терапевт порадила два дешеві способи захисту слизової носа від вірусів - Новини Ю

Терапевт порадила два дешеві способи захисту слизової носа від вірусів

26.03.2023   23:21    639

Найкраща та найдоступніша профілактика, у тому числі і від COVID-19, це промивання носа.

Терапевт розповіла, що слиз носових проходів — чудове живильне середовище для інфекцій. Чим більше скупчується слизу в носі, тим вище ймовірність розвитку захворювання: вірусам буде, де прикріпитися і розмножитися.


Як тільки на вулиці холоднішає, організм збільшує вироблення слизу. Таким чином, повітря на шляху з носа в легені зігрівається і зволожується. Щоб слиз не накопичувався, лікар рекомендує допомогти організму і регулярно промивати ніс лужним розчином. Створення лужного середовища у носовому проході – чудовий бар’єр на шляху вірусів.

Останні новини:  Ознаки, які говорять про печінкову недостатність

Для цього можна використати розчин морської солі. Купити в аптеці готовий чи приготувати самому, розвівши чайну ложку солі у склянці води. Кожні три-чотири години зрошуйте кожну ніздрю.

Ще один дешевий засіб – звичайне господарське мило. Якщо до ретельного миття рук після кожного відвідування громадських місць та виходу на вулицю додати змащування ним носа, захист організму лише зміцніє. Господарське мило також створює лужне середовище. Процедуру можна повторювати від двох до чотирьох разів на день.

Останні новини:  Названі 4 симптоми високого холестерину, які легко помітити

medfactor.com.ua