TechArt розсекретило 800-сильне купе GTstreet R Flyweight на базі Porsche 911 Turbo S - Новини Ю

TechArt розсекретило 800-сильне купе GTstreet R Flyweight на базі Porsche 911 Turbo S

26.03.2023   09:23    453

Тюнінг-ательє TechArt, яке спеціалізується на доопрацюванні автомобілів Porsche, розсекретило 800-сильне купе GTstreet R Flyweight – проект на базі Porsche 911 Turbo S останнього покоління 992.


Автомобіль отримав агресивний аеродинамічний обвіс з вуглепластику з регульованими елементами, полегшений капот на клямках і полікарбонатну панель замість заднього скла. Доповнюють екстер’єр ковані колеса Formula VI Race Flyweight. У поєднанні з прибраним заднім сидінням масу купе вдалося знизити приблизно на 60 кг.

Останні новини:  Тест-драйв Skoda Karoq: огляд популярного кросовера

У салоні з’явилися полегшені крісла карбонові Recaro Podium CF Performance з надрукованими на 3D-принтері компанією Oechsler подушками сидінь. Машина отримала шеститочкові ремені безпеки. нове кермо, напівкаркас безпеки, вогнегасник та інше обладнання.
Потужність 650-сильного 3,8-літрового турбомотора за рахунок нового блоку управління, більш продуктивних турбін, спортивного вихлопу та інших доробок була збільшена до 800 к.с. Підвіска з переробленою геометрією для кращої керованості оснащена койловерами Ohlins.

Останні новини:  У популярної в Україні марки Ford виникли серйозні проблеми
Тираж TechArt GTstreet R Flyweight складе 19 екземплярів. Вартість автомобіля не названа.


Аmpercar.com