Суперблондинка Оля Полякова показала, чим любить ласувати на ніч - Новини Ю

Суперблондинка Оля Полякова показала, чим любить ласувати на ніч

19.03.2023   16:31    790

Так, на своїй сторінці в соціальні мережі Instagram показала, що вміє не тільки бути кар’єристкою, а й справжньою господинею на кухні. Цікаво, що жінка полюбляє звичайні, типові українські страви, без зайвого пафосу та фальші.


Оля Полякова поділилася своєю вечерею

На вечірню трапезу Оля вирішила приготувати традиційну смажену картоплю з цибулею та додати атрибут української кухні – апетитне сало. Кожен патріот своєю Батьківщини знає, що наш народ не може уявити свого життя без страв з сала.

Останні новини:  Колін Фаррелл розлучився зі своєю дівчиною після 5 років стосунків
Оля Полякова поділилася своєю вечерею

Впевнені, що підписники оцінили такі старання співачки, адже виглядало все апетитно та гадаємо ще й неймовірно смачно. Ніщо не може зіпсувати таку прекрасну фігуру Полякової. Довгі та стрункі ніжки, тоненька талія, привабливі форми, які вона майстерно демонструє в кожному новому образі  – це неодноразово доводили.
Останні новини:  Милі Зендея і Том Холланд помічені на прогулянці
Нагадаємо, що Оля Полякова досягла бажаних висот в житті. Має улюблену роботу, стала прекрасною дружиною бізнесмена Вадима Буряковського та мамою двох доньок, які окремо проживають від батьків в Лондоні.

Оля Полякова з чоловіком та дітьми

Цікаво, що 18-річна Маша йде шляхом зіркової матусі, прагне стати відомою співачкою та збирати стадіони прихильників на своїх концертах. Робить перші кроки для досягнення цілі. Заснувала власний гурт “Шви”, який на деякий час припинив свою діяльність через війну в Україні та навчається в престижному музичному виші Великої Британії – Bmus. Молодша Аліса продовжує вчитися в школі.

Останні новини:  Ксенія Мішина показала свої жертви заради кращої фігури та схуднення